MIL MI-8, Zvezda 1/72

Previous topic - Next topic

Mikoyan29

jako mi se svidja kamuflaza, kao i dekali....lepo su legli  :super
MK "Oluj"

pekar

Lep je ali ja bih njega jos zaprljao pogotovo garez izduvnika prema repu i vratima itd.
IL-76

Janjic

Hvala vam na javljanju i drago mi je da vam se sviđa  :cheers! Dekali su legli odlično, baš sam zadovoljan  ;D!
@ pekar - biće još malo zaprljan iza izduvnika
Pozdrav.
凸(¬‿¬)凸

Janjic

#18
Maketa je gotova i pošto se radi o kampanji ja ću ovde da postavim slike. Ako treba negdje drugo molim moderatora da to učini. Hvala.

Evo ga, konačno gotov! Ja sam zadovoljan urađenim i mislim da je ovo moja najbolja maketa. Naravno može bolje, ali realno, ovo je maximum sa mojim znanjem! Imao sam peh sa rotorom, par puta popravljao i farbao, ali sam na kraju zadovoljan. Neću više da vas smaram slovima, evo malo i slika. Molim vas da iznesete svoje mišljnje kakvo god ono bilo i da napišete šta vam se sviđa a šta ne! Savjeti, kritike, pohvale su uvijek dobrodošle!



Nadam se da nisam pretjerao sa slikama.

Veliki pozdrav za sve

Mladen.
凸(¬‿¬)凸

Sandman

Baš fin rad - realno zaprljani izduvi, wash lepo legao, farbanje fino, bravo, stekao si sigurno lepog iskustva na ovoj maketi!

Veoma dopadljiva maketa klasike.

Mikoyan29

Makete je jako lepo ispala...svidja mi se prljanje, kao i kamuflaza, mada, ja bih se malo vise potrudio sto se tice same unutrasnjosti makete.
Sve u svemu, fin rad!  :super
MK "Oluj"

ubermagog

Vrlo dobro!
Dopada mi se kako 'sedi', ovako čak i neprimećujem problem Zvezdine makete sa prednjim staklom!

Bravo i za uspešan završetak makete iz kampanje, hoćeš li krenuti neku novu?

Janjic

Hvala svima na javljanju i na cestitkama :cheers. Drago mi je da vam se svidja  :) jer sam i ja zadovoljan  ;D! Vjerujem da cu se okusati i u nekim drugim kampanjama, nema razloga da ih zaobidjem  ;)!
Veliki pozdrav za sve kolege  :super
凸(¬‿¬)凸

Suhoj

Maketa ispala prelepo, svaka cast  :)

Janjic

凸(¬‿¬)凸