1/72 Academy F-51D Mustang "Korean War".

Previous topic - Next topic

Nidza79

Posle jednomesecne borbe priveo sam i njega kraju:





Sandman

Jesi li sam pravio oznake?

Pošto gledajući dekale za ovu maketu ne vidim ovo sa tvojih slika... fikcija ili...?  ::)

Lepo izgleda u svakom slučaju, možda samo blagi wash da da trodimenzionalnost panelima...

Nidza79

Nije fikcija - to je treci od 4 Mustanga koje je Kostarikanski predsednik Jose Figueres Ferrer kupio od Teksaske nacionalne garde za dolar po komadu da bi suzbio pobunu njegovog prethodnika Rafaela Calderona Guardie januara 1955.

Sandman

E hvala za info - zanimljivo i egzotično deluje ovako... lep izbor!

Kerber

Cisto i pedantno!
Lepo avionce, cudne oznake i zanimljiv info.
Ova podloga inace podize ukupni utisak.

ubermagog

Atraktivna tema, retko se viđa  :D

(promenite ono "Korean War" iz naslova, i ja sam mislio da je neki ludi koreanac pa krenuo da listam knjige da ga nađem ;D)


Nidza79

Nema razloga za menjanjem imena teme jer je naslov teme zapravo naslov na jednoj od kutija u kojoj Academy nudi Mustang. Tako na primer onaj ko istu kutiju ima kuci a ustrucava se da je proba moze iskoristiti ovu temu da se obavesti o eventualnim poteskocama pri izradi.   :pilot

Pop

#8
Moram da se pohvalim da sam imao tu čast da ga vidim uživo. Ovde su slike ispale malo mračne pa se i ne vide baš najbolje svi detalji.Pedantno,tačno i precizno...sjajan utisak.Extra!Jedna od tvojih top ten izrada tako da kažem.Svaka čast Maestro !!!

Ako te ne mrzi, daj ga snimi ponovo, izbliza i po dobrom svetlu,


Jovac

Džoni maketa je super . Ne obaziri se mnogo na washovanje i negativne komentare , ako ih bude , jer nije to tenk ili oklop .

zivorad

Divan izbor teme, veoma egzotican avion i po meni super uradjen.