MiG-31B VVS Rusije Zvezda 1/72

Previous topic - Next topic

Nemsy_29

Zavrsih i ovu gromadu, zvezdina maketa dao bi joj neku ocenu 3 zbog dubokih panela i nosnog dela koji se lose uklapa. Od dorada sma radio HUD popravio izduve jer ovaj iz kutije pripada prototipovima i prvim serijskim avionima. Koristio sam begemot dekale i nisam nesto zadovoljan njima, imam silveringa na nekim mestima al dobro to je zato sto nisam lepo lakirao maketu prontom pre dekala. Boja je MM Light ghost gray i 30% bele.

Ja maketom nisam zadovoljan tako da ce stajati samo na vitrini, moozda izlozbeni deo na takicenjima. Ako nista bar se uklapa u planove da jednog dana imam sve mlaznjake Biroa Mikoyan  :)

Oko fotografije se trudim da napredujem, ove su mozda i dalje lose al mislim da sam napredovao od ranijih  :)





Pozdrav
Nemanja  :)

flanker

Fino i pedantno...možda malo fali zaprljancije i bledila tu i tamo.

uhh fale mi neki dekali...
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

ubermagog

Dobro je ispala maketa, a ni slike nisu loše...

Suhoj


dusko

Quote from: Airsuba on 25-10-2011, 18:19:24
Dobro je ispala maketa, a ni slike nisu loše...
Slozio bih se sa kolegom samo napred.

Sandman

Dobar je, možda još malo prljanja tu i tamo, ali fino izgleda, kao i fotke.

Jesi li zadnju kabinu ostavio zatvorenu fore radi, ili neki detalj nisi odradio kako si želeo pa si rešio da zatvoriš?

mikoyan

Lepo si ti odradio ovu maketu. I s obzirom da su duboki paneli, nisu previse istaknuti. Samo napred!

Sneni

Dobro si ga uradio, bravo. Inače mi je to jedan od omiljenih aviona :)
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

Nemsy_29

Sto se fotografije tice jos ucim, ovde sam malo stavio jaci white balance pa je malo mutnija. Malko sam ga zaprljao al ne vidi se mnogo na fotografijama jer generalno 31evi su cisti. Zadnji canopy nije zalepljen tako da ga mozda i ostavim otvorenog al nekako mi se ne svidja kad su oba otvorena, ovako samo prednji otvoren mu ostavlja liniju  :)

Hvala svima na komentarima  :)

sezan

Bravo Nemsy odlican je! Ja bi ga malo prljao jos ali to je licna stvar jel..Super mig!  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

M@rio

Stvarno lepo izgleda, a i slike su odlicne! Svaka cast!!!
Jedno mozda glupo pitanje, da li ova boja moze da se koristi i za MiG 25P???
M@rio

Nemsy_29

Moze naravno, iste nijanse su u pitanju  :)

PELE

Супер одрађен 31, свака част!  :cheers

Goran A.

Odlican! Izgleda bas kako treba.

FLY BY WIRE

s obzirom da je zvezdin odlican rad.......ne znam zasto ali mi se posebno svidja jedan detalj a to je kako si obojio tockove tj. sama boja tockova 100 % realna  :)....koju si koristio cistu ili mix i koja je u pitanju :think