1:144 Revell "wanna be" MiG-31

Previous topic - Next topic

su27rules

Prastara maketa koja je imala srecu da je ovih dana bar malo dovedem u bolje stanje od onoga u kojem je godinama lezala na polici davno izradenih i sacuvanih maketa iz sentimentalnih razloga.
Ova 1:144 Revell MiG-31 maketa je nazalost netocna i dijelovi u kutiji su mix između MiG-25 i MiG-31 zrakoplova, ali do sada je to jedini izbor ovog zrakoplova u 1:144 mjerilu,OOB uradak brljan pinelima.













dusko

Meni se dopada narociti mi se svidjaju ovi okviri oko stakala.

Sandman

Dobro je da si mu stajni trap postavio u zatvorenom položaju, pošto je očajno odrađen.
Imam ovu maketu i znam koliko (ne) liči na MiG-31 tako da mogu samo da kažem da si je ti ipak koliko toliko doterao da liči na ovaj avion...

su27rules

Razlog uvucenih kotaca je upravo taj koji kazes.....cijeli stajni trap dat u kutiji je u biti od MiG-25 makete,tako da nema nikakve veze s originalnim. ;)

Vladimir

Odlican posao ,narocito sto kaze kolega Dusko okviri oko stakala.Cime su radjeni okviri? :cheers
Ф89 НС

ubermagog

Kad je jedina maketa onda tu nema mnogo filozofije. Uz to je i relativno pristojna jer sklopljena liči na Mig-31, za razliku od recimo Dragonovog Su-33, Academy F-16, ... i sličnim kojima ni teška hirurgija ne pomaže...

Ovaj je dobro ispao!

a jel ima i pilota u avionu  :D


su27rules

Okviri oko stakala kabine su obojani najtanjim kistom koji imam i  " mirnom "  rukom .

Quote from: Airsuba on 30-10-2011, 18:27:16
a jel ima i pilota u avionu  :D  

Nema nijednoga!! :zvizduc

Goran A.

Najvise mi se dopada postolje! VEB nostalgija!