Revell 1:32 Alouette Dutch

Previous topic - Next topic

pavlepav

evo josh jednog mog skorijeg "big scale" projekta.... Revellov alouette u 1/32, veoma zabavan al i naporan za rad, no ogromni prozirni delovi, ram i externi motor ga cine vrlo zanimljivim  :super
ispo je malo tamniji nogo shto sam mislio, ali koristio sam boje koje su dolazile uz njega....
malo dorade sa zicama na motoru, sedishta i pojaseva...
poz :pilot











matilda

skroz egzotika i skroz lepo uradjeno.
svaka ti cast, jako lepo.

stevan

su27rules


djnik

Vidim da si na ovoj maketi vezbao strpljenje. Ispalo je veoma lepo, ovo do sada nisam video. Bravo!

Sandman

Odlično izgleda!
Baš je prava egzotika, a posebno mi se sviđa detalj prljanja na izduvniku - deluje dosta realno.
Na staklima ovako sa slika ne vidim nekih tragova od lepka ili ogrebotine, s obzirom da je skoro cela maketa u prozirnim delovima, tako da si dobro odradio posao ovde ;)

Ovo cudo u toj razmeri još nisam video. Stvarno zanimljivo.
Jedino mi plava na okviru trupa ne deluje baš dobro odrađena od. nanesena.

Josip

Kerber

Interesantno i veoma lepo odradjeno!
Mozda ta teget malo da se posredi...ostalo - bombona.

ubermagog

Dobar je!
Plava verovatno uživo dobro izgleda, ovako fotografije iz blizine malo pojačaju kontrast...

Gomila žica, cevi i creva koja lete  :D


zivorad

#8
Odlican je bravo i naravno komplimenti za odabir ovako egzoticne masine. :super

pavlepav

fala josh jednom svima !!!  :super

obozavam egzotichne makete, shto se i iz prilozenog vidi ;) a strpljena mi je trebalo bogami na pretek! no sve u svemu bilo je vrlo zabavno :)

plava je neki cist krsh, to je revell dodao kao u setu u onim malim bocicama :deadhorse  i dan danas se kajem shto nisam neku bolju uzeo odma' ...
no u prirodi deluje malo bolje, ako nishta jednog dana cu je josh malo nalickati   ::)