Agusta A-109 KM Revell 1:72

Previous topic - Next topic

Ariss

Uradjena iz kutije uz sitne  dorade                                                                                                                                                                                                                                                 






flanker

Lepo, manji problemi oko staklića samo :pilot. Ne znam da li treba malo kraci rotora da se zakrive?!
U svakom slučaju nešto novo i neobično, a posebno mi je interesantan zbog Južnoafričkih oznaka.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

pekar

Sipatično čoperče ali imam zamerku na stakla nešto mi tu nije baš najbolje. Vidi se kako je lepljeno po  meni bi trebalo da se vidi simulacija kedera.
IL-76

Sandman

Lepo je videti ovu egzotiku kao urađenu - mislim da od 2005-06. nisam viđao u prodaji ovu maketu, a zaista ima lepe detalje.

Solidno si je odradio, sem pojedinih staklića koji imaju vidljive ogrebotine po uglovima, možda je samo malo više matirana za moj ukus.

Ariss

Quote from: pekar on 13-11-2011, 19:07:18
Sipatično čoperče ali imam zamerku na stakla nešto mi tu nije baš najbolje. Vidi se kako je lepljeno po  meni bi trebalo da se vidi simulacija kedera.
U pravu si,samonije mi palo na pamet kako to da izvedem a da ne zabrljam jos vise

ubermagog

Dobro izgleda, farbanje vrlo lepo!

Ova verzija je na žalost samo predloženi prototip koji nije ušao u upotrebu, a maketa je stvarno dobra pa je velika šteta što Revell nije uradio još par serijskih verzija  :(

@ ariss - za lepljenje stakla i drugih prozirnih delova ubuduće nabavi "ClearFix" od Humbrola (ili drugi odgovarajući proizvod) ili jednostavan beli lepak za drvo!