IK3 - blast from the past

Previous topic - Next topic

anki

Prastari AV USK u 1/72 radjen pre desetak godina. Sve mane ove makete su vam dobro poznate. Ipak u to vreme nije bilo nista bolje u plastic, a rezince tada nisam jos uvek smeo da radim. Sve je OB osim dorade kokpita i ove rucice ispred vetrobrana. Dekali rondela su nepoznatog porekla (mozda LH?) a natpisi su dobijeni od Nese. Maketa je cetkarena a recept za kucni mix boja prema maketi u muzeju na Surcinu je odavno zaboravljen. Ipak je kacim nek stoji radi poredjena sa ovim savremenim Cesima. Slike sa standardno ne kvalitetnim aparatom ali drugi nemam.






rodeo

Meni ovo bas onako smekerski. Probaj da pozajmis negde bolji aparat, vredi da se uslika posteno. Isto vazi i za Bikera.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Nemsy_29

Opa, nije sto je nas al  ::)

Odlicno je ispao, ja se i dalje nadam da ce nekad IK-3 izaci u plastici u 1/48  :)

Sandman

Iako je par nas već radilo ovu maketu, moram priznati da je ova tvoja na neki poseban način uredno ispala!
Sviđa mi se i što su gume na točkovima blago zaprljane, obzirom da su i na pravom bile takve usled poletanja sa travnatih staza.

Warhawk

Dobar plast iz našeg slavnog past!  8)
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'