mirage hobby pzl-11c 1/48

Previous topic - Next topic

tenk

farbano valejo akrilima,lakirano klirom,vos uljane boje i pigmenti.zavrsni lak mat akril valejo i prljano tamija sminkom.eto to je to...






www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

djos & filip

Lep avion i lepo uradjena maketa. Kad god vidim ovaj avion prva asocijacija mi je borba davida i golijata...
Posebno mi se svidja boja, iskreno nikad nisam uspeo da ubodem pravu nijansu ovih poljskih, ali mislim da si ti uspeo u potpunosti. Ako ti nije tesko molim te mi posalji poruku koju (ili koju kombinaciju) boju si koristi za gornju a koju za donju povrsinu. Hvala

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

deda

Zaista sjajno. Ovi PZLovi su mi sjajni avioncici a ti si ovaj odradio bas dobro.

Kerber

Prve tri makete u zivotu su mi bile PZL, Me.109E i Spit Mk.II (Revell), pa me odma 'vata nostalgia. :D
Ovaj avioncic nikako ne ostavlja ljude ravnodusnima, pa ma kako da je napavljen ili ofarban.
Ti si ga bas dobro odradio, pa je samim tim, meni jos veci gust, da vidim ovu maketu...Bravo!

Sad, da prodju slave i jos neke obaveze, ima da uvatim moj krs (bas taj Revell) i da probam da ga renoviram...zaraza dobrom maketom. ;)

medico

vrlo lepo , danas je definitivno nalet lepih radova  ;)
deluje mi da si i kokpit dobro odradio mada se ne vidi previse na fotkama , sooper  si odradio antenu izgleda simetricno i dobro je zategnuta !  :super mozda panel linijama fali malo wash-a ali i ovako je dobaaar !

dusko

Odavno nije bilo ovako lepih radova za kratko vreme koji post  veceras da otvorim sve lepse od lepseg.

zivorad

Kao klinac imao sam nekoliko ovih aviona u 1/72 ali su u brojnim seljakanjima nestali bez traga tako da sada godinama jurim jednog takvog malisu i sad kad vidim ovog tvog jos vise mi se stvaraju zazubice.Apsolutno najlepsi visokokrilac na forumu.Svaka cast  :super :super :super

Miroslav Š.

Одличан рад обзиром на захтевност ове макете. По фоткама бих рекао да си је урадио баш до детаља. Коју су Valejo боју користио? Ја сам моје пољаке фарбао са Агамином Polish Khaki...
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

Cicak1973

Odlicno si uradio maketu poljskog aviona PZL P-11. 

tenk

hvala svima na komentarima.
@miroslav
boja je 71029(dark earth)posvetljena belom
www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

milance

Auuuuuuuu, lepota. Imam jedan u 72 ojci, stari revell, sedi delimicno zavrsena u vitrini a ovaj jos u 48 ici. Lep avion, lep rad sta vise reci.