МиГ-15 Северна Кореја, црвени 16

Previous topic - Next topic

PELE

Позз људи,

Макета коју сам данас презентовао на такмичењу. Молерајски радови су завршени за свега пар сати као и прљање, чипинг и остало. Све укупно 10-15 дана рада. Додат је само Едуардов ецерај, риветиран је цео авион и декали су афтермаркет.

Мени се јааааако допада како сам је урадио што ми је најбитније. Да чујем сада вас...  :)











Jovac


Nemsy_29

Naci rasno! Bravo Pantela!

Hehe dobro je i bio nagradjen  ;)

Suhoj


Sneni

Bravo, jako mi se sviđa, riveti i dorade stvarno daju odličan efekat :bravo
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

gasha

Bravo Pele, sve pohvale. Chiping, decali, farbanje, sve vrlo pedantno i sa merom.  :super

Ja samo mislim, da je chipping suviše ravnomeran po celom avionu umesto, da je izraženiji po površinama koje se često troše.

Josip

flanker

Oooo Pele majstore. Izvukao si maksimum iz ove maketice.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Sandman

Jako lep rad i sve pohvale za prskanje kamuflaže slobodnom rukom - odlično uspeli prelazi između boja.

Ipak složio bih se i sa Josipom - chiping si možda trebao da koncentrišeš malo više na neka mesta koja su više podložna guljenju, dok su neka možda i bez potrebe chipovana. Doduše, ako imaš referentnu sliku koja prikazuje ovakav raspored oguljotina, onda je ok.

U svakom slučaju, ne kvari preterano opšti utisak - obzirom da je maketa u startu dosta prazna, fino si je obogatio sa detaljima!


husky

Odlicno uradjena makete, posebno mi se dopada kamuflaza koja nije standardno aluminijum kao na vecini Migova iz Koreje.  :pilot

Mikoyan29

Super maketa i svaka cast za I mesto!
Veliki + za atraktivnu kamuflazu!  :mjetal
MK "Oluj"

Tomcat

Ај лајк ит! Мада не волим авионе из тог периода, овај је, морам признати, одличан!   :cheers
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Gusha

Bravo Pele, narocito mi se svidja sencenje raznim nijansama plave sa donje strane vrlo diskretno a vrlo efektno...Prelazi boja su felomenalni.Predpostavljam da si isao "iz ruke"...

wulf

Vidjen uzivo , i mnogo je bolji nego na  fotkama, ujedno i cestitke  za osvojene nagrade !!! :bravo