Bf 110 revell 1/48

Previous topic - Next topic

KuKLiNsKi

jedan moj penzlan kad još nisam pantentiro foot-action airbrush =)
sviđa mi se ta stodesetka pa ju možda opet kupim i malo bolje ofarbam
(ponekud je i namjerno ružno farban ko da su popravljali kamoflažu)






dragan51


KuKLiNsKi

a vidi se da sam prešo u tenkiste pa onda kad neki avion uleti izgleda ko da je bio na offroadu...  ;D

flanker

Ludo burazeru, ludo...
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Nemsy_29

Uh bre, ko da su ga iz Volge izvadili  :D

Odlicno je ispao, kako si navlake uradio?

KuKLiNsKi

#5
ma sve se radi "u izi" kak bi se reklo =))
cerade od alufolije (jedna mislim da i od milke) malo drybrushinga i pasteli
blato obična revel boja i pastel (prvo malo mixa da ima boja malo grubog u sebi a onda kad se osušilo još malo suhog pastela preko)  ::)   i to je to...
htio sam ga napravit ko da je duže vrjeme prizemljen pa gore pa dole pa niko da obriše šlape kad se penje...
slikat ču ga i s donje strane... flape i rep sam zapeko od auspuha =)

Profa

Kad sam vid'o prvu sliku, pit'o sam se jel' avion il' tenk...
Fajn izgleda, dobra ideja, samo ja to nikad ne bi tol'ko...
Bogu fala što sam Lala! :)

Sandman

Zanimljivo izgleda, ali ipak malo preterano prašine/blata/prljavštine za avion!  :)

Prekrivke preko kokpita, motora i repa su lep detalj - dosta realistično izgledaju.

KuKLiNsKi

hvala =)
e pa malo sam ga čak po nekim slikama radio
bio je dar pa znači nisam imo nikakve ideje šta bi s njim a velke su mu površine pa onak ljepo ofarban mi je bio dosadan
pa reko aj da napravim nešto extra =)    parkiran na zemlji + malo kiše i eto ti prljavog aviona =)

Ovo bi stvarno imalo smisla ukoliko bi ga postavio na neku veču dioramu na kojoj saveznička predhodnica upada na napušteni aerodrom.

KuKLiNsKi

#10
a znam da se nekima ne sviđa =)
istina je to za dio..  i mislio sam nešto tako.. zadnji mjeseci rata u prolječe ili odma nakon rata al nema šanse da mi negdi stane diorama za njega...  s ovim krilima stane jedino na TV =))