Mig-15

Previous topic - Next topic

Neca i Misko

Airfix 1/72. Ovu maketu sam kupio od Sezana i dobio rezinsko sediste- hvala!  :D
Dobro se uklapa, dosta duboki paneli. Sve u svemu, maketa je cisto da se odradi za vikend, nije losa. Nisam hteo nista da doradjujem, jer je mali, a i nema neke detalje, tako da sam sediste sacuvao za nekog drugog. S obzirom da imam fobiju od Airfix-a, ovaj je jos i dobar kakvog sam radio. Ova srebrna je Tamiyina X-11, crvena je Revell-ova 36, akrilne.  Ja sam zadovoljan rezultatom, a vi?























ubermagog

Loše si nešto linkove kopirao, ubuduće ih proveri da se lepo vide - sredio sam ih ja sada!

Dobro ti izgleda Mig!

Neca i Misko

Hvala za ispravku i komentar  :D

sezan

Odlicno si ga uradio.Svaka cast!  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

PELE

Ууу добар, свиђају ми се тонирани панели, браво!  :cheers

Радио сам исти, имаш фотке готовог на форуму, ја сам нешто мало преправљао.

Suhoj

http://img835.imageshack.us/img835/4591/picture001dc.jpg
Nisi dobro zagitovao spoj koji ide od kabine do vertikalca, na ovoj fotki se vidi dobro
A farbanje i ovo ostalo je super ispalo  :)

su27rules

Sasvim uredno i skroz lipo na kraju iako sama Airfix maketa nije za pohvalu!!

Neca i Misko

Hvala kolege! Drago mi je da vas se svidja :)

@Pele
Gledao sam slike svih Mig-ova-15 sa foruma :D

@Suhoj
Da, gitovanje mi nikad nije islo :deadhorse

@su27rules
Ova maketa nije nista posebno, nego samo ono da se odradi, da se ima, kao i F-86, jer to svi moraju da imaju ;D

flanker

Hmm malo mi se ne sviđa granulacija srebrne i možda je trebalo malo više sjaja na istoj.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

dusko

Veoma lepo osim navedenih propusta ali u svakom slucaju lep ukras u vitrini.Ne znam da li je boja toliko zrnasta ili je u pitanju losa fotografija?

Adrijano1776

Eto ti 4+ iz zalaganja,lijepo izradjeno s obzirom da se zna kakav kramp je Airfix(imam istu u skladistu)

Neca i Misko


Goran A.

Nije lose! Upotrebljiva maketa, nije bas toliki kramp, moze od nje svasta da se napravi.