Revell 1 72 Sikorsky Skycrane

Previous topic - Next topic

pavlepav

drage moje kolege, evo moje zadnje makete za ovu godinu, Revelov Skajkrejn, uradjen u nemachkom izdanju...
OTB, cetkarenje, bela linija je inache dekal...
:pilot











a evo i mog "izlozbenog" dela sobe  ;D
nisu ipak svi na okupu, jer ih ima ih i po drugim delovima stana  ;)





poz!

flanker

Svaka čast na ovoj skalameriji, pa još četkom. Možda je trebalo bakarni izduv da istanjiš malo, čini mi se da su ivice deblje.

Što se tiče izložbenog dela peporučujem ti da ga smestiš iza stakla, veruj mi, mnogo znači...
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

pavlepav

hvala, i u pravu si! tolko sam na neke druge stvari obracao paznju da to nisam ni primetio...   :-\
a planiram vecu staklenu policu u buducnosti, kad budem kevine knjige "izbacio" :) za sada moram ovako...

Goran A.

Bas atraktivno izgleda, dopada mi se kako si ga uradio!

Mikoyan29

Fin sikorski, mada malo nesto detalja ima....mogao si da se pozabavis sa detaljima na motoru (cevi, zice...).
:naughty
MK "Oluj"

pavlepav

fala, znam da sam trebo  :( , al zbog par razloga nisam - na alouette mi nije bash uspelo, drugo - hteo sam brze da ga zavrshim jer mi vec stoji poodavno, a trece - kad sam video kako su likovi napravili na scale-rotorsu izbedachishe me tolko da zamalo ne ostavih maketarstvo i sve , umesto da mi daju inspiraciju da budem josh bolji....  ::)
tako da je ovako ispao sa mojim trenutnim "znanjem", a na sledecem cu vishe da se pozabavim time, iskreno se nadam .....  ;D

Sandman

Fino izgleda - jako zanimljiv helikopter.

gasha