F-18 španski agresor,Monogram 1/48

Previous topic - Next topic

Miha

E,mislim da sam sve uradio:

Prastari Monogram,30+,pregraviran,tražio po netu neki nesvakidašnji i video ovog Španca koji izigrava,verovatno,MiG29.Dekali iz RR-magacina.

Toliko... :pilot








Sandman

Dobro si se izborio sa kamuflažom - lepo je ispala ova silueta "agresorskog" aviona na kamuflaži.

Jedino mi felne na točkovima malo bodu oči - da li je to samo do blica, ali izgleda kao da ih nisi mnogo prljao washovanjem?

Miha

Eto...znao sam da sam nešto zaboravio :deadhorse...sad ću ja to časom....fala vi na primedbi :cheers

dragan_mig31

Odlicno je ispao.Moj ceka dekale u 72 :P :)

Aleksandar

Uf, odlično si ga uradio druže! Šema je fantastična, nisam znao da ima ovako intesantna za F-18.
Moraću ja to uživo da vidim.  ;D
MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!


Miha

#6
Fala vi momci,fala :god
Inače,prvobitno sam mislio da ga uradim australijskog,čak samu jedno prastaroj knjizi Militar flugzeuge video profil gde ima grey-green kamuflažu,ali...Tragajući za potvrdom nađoh da i australijski Horneti nose samo grey boju....Onda nastavak potrage i nađem negde,neki Pedro ga je izmrkopičio u 1/72 al' nemo' se zayebavaš...Bila je tu i negde slika dotičnog,pravog,aviona tako da mi više nije trebalo...i eto ga.
Saša druže,aj' navrni :cheers
Pozzz

ubermagog

Odlično je ispao!

inače ako već 'dorađuješ' maketu dodaj mu i ususnike, to si zaboravio ;)
(mislim naravno na dve nacrtane debele crne zakošene crte koje predstavljaju usisnike sa Miga 29 iz profila)
http://dqscaleworks.blogspot.com/2010/09/spanish-adversary-work-fujimi-172.html

Miha

E Subo,svaka ti čast!Sad dok čitam,pali mi se lampica da sam zaboravio to!Hvala :cheers

sezan

ODlicno izgleda.JAko mi se svidja CAMO.  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Miha

Evo momci,posle sugestija,dorađeno šta je dorađeno i Agresor-Španac parkiran na stajanku pored amerićkog F-5E Aggressor-a.
Inače,ako izuzmemo da je ova maketa imala panele u pozitivu(koje sam pregravirao),da je stara više nego neki maketari,znači napravljena kada nisu postojala čudesa tipa CNC-mašina itd,mogu reći da se uklapa vrlo dobro,nivo nekih detalja odličan,itd.Imam i Italerijev F/A-18 koji je poređenja radi sa ovom maketom-smeće.Linije panela plitke,široke,pola izgubljene,netačne a o kabini i st.trapu da ne govorim.

Pozzz :caooo