Folland Gnat FMk I,Aeropoxy 1/48

Previous topic - Next topic

Miha


matilda

ala mu je lepo legla ta kamuflazna boja i nase rondele...
lepo uradjeno, mali izgleda bas zaguljeno tako umaskiran.
ovaj f 18 je 72 ili 48???

stevan

Miha

Fala Stevo!F18 je u 1/48,ali slikaću ga pored neke 72-ojke,čisto radi utiska o dimenzijama aviona.

zivorad


Janjic

凸(¬‿¬)凸

sezan

Korektno si ga uradio samo mi nekako nezgrapno izgleda totalno.Jos dok je bio u fazi izrade ,delovao mi je netacan konturno ,ali sam mislio da me vara fotografija,medjutim sad mi je utisak jos jaci...
Ako sam upravu to nije naravno tvoja krivica,a ako nisam ja se izvinjavam..al stvarno mi nesto tu ne lezi.DEluje mi presirok u trupu i nosu kao i prekratak i tdepast nekako..
Svakako lepo uradjena maketa!

:cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Miha

#6
Quote from: sezan on 23-01-2012, 23:14:43
Korektno si ga uradio samo mi nekako nezgrapno izgleda totalno.Jos dok je bio u fazi izrade ,delovao mi je netacan konturno ,ali sam mislio da me vara fotografija,medjutim sad mi je utisak jos jaci...
Ako sam upravu to nije naravno tvoja krivica,a ako nisam ja se izvinjavam..al stvarno mi nesto tu ne lezi.DEluje mi presirok u trupu i nosu kao i prekratak i tdepast nekako..
Svakako lepo uradjena maketa!

:cheers
Hvala momci,hvala :god
Izrada je kompletno sve iz kutije,jedino sam ubacio bajonete da učvrstim spoj krilo trup i repne površine-trup,kao i pito cev.Što se tiče konturne tačnosti,nisam preterano ulazio u tu tematiku jer,to je to u suštini.:


http://yasig.forumsr.com/t32-folland-gnat-f-mk-i-1-48-jugoslovenskog-ratnog-vazduhoplovstva-by-aeropoxy
Meni je važno da je i ta ptica u mojoj "Partizanskoj eskadrili" ;D

Pozzz

voja

#7
Лепо одрађен овај малиша.

Да је којим случајем у 1/72 био то и веома атрактиван привезак за кључеве као и Бикер 133 у тој размери  :)


.

Miha


Svako ko napravi do kraja rezinca ili četvoromotorca zaslužuje svu pohvalu.
Ipak, oblik te makete nekako nije pravi (za moje oči) a i zelena mi dođe previše živa.