Zeppelin Staaken R.VI Roden 1/72 by Pavle Jovanovic

Previous topic - Next topic

Terorista

Prosle su tri godine od kako je zapocet, malo pauzi u pravljenju, jedno sletanje na pod sa stola koje je produzilo projekat za mesec dana... sta da vam kazem dosta armiranja, jako uzasno losa plastika, jako losi dekali (cale se zezao pa je sablonirao i posebno farbao lozenge)







Profa

Ovo je stvarno za divljenje - ćalac ti je suvi genije :god
Sve je odlično, od boje, preko "kamuflaže", sajli, detalja... A i avion je za respekt, čudo kako su kolosa raspona k'o Herkules gonili Daimler D.IV motori...
Ja volim ovak'e, al' još uvek nemam nameru da se fatam u koštac... Valjda, kad dođem u njegove godine... :zvizduc
Bogu fala što sam Lala! :)

Terorista

Quote from: Profa on 23-01-2012, 22:25:44
Ovo je stvarno za divljenje - ćalac ti je suvi genije :god
Sve je odlično, od boje, preko "kamuflaže", sajli, detalja... A i avion je za respekt, čudo kako su kolosa raspona k'o Herkules gonili Daimler D.IV motori...
Ja volim ovak'e, al' još uvek nemam nameru da se fatam u koštac... Valjda, kad dođem u njegove godine... :zvizduc


to za godine sam i ja rekao... a on ce na to: ,,ne moze to svako, prvo moras da se za***** pa da napravis tri sina pa da prosedis pa ces tek onda moci te stvari da radis''      ... sahranio me je   :lol

a sto se raspona tice... uporedjivao sam sa mojim b2 u 1/72 i veruj mi da me muka uhvatila kada sam video da je b2 samo par cm shiri  :S

matilda

gospode kakva spodoba od aviona  :think
maketa je uradjena boli glava.
jako lepo uradjene elise, deluju kao da su stvarno od drveta.
kamuflaza, dekali a tek sajle...
nemam sta da kazem sem odlicno i bravo  :bravo

stevan

airbamby

http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Goran A.

Kako sad tako i pre trideset godina! Bravo majstore!

Terorista


Poruči mu, da ima moje poštovanje i divljenje. Ovo se ne viđa svake pola godine.

Miroslav Š.

Bravo! Veoma uverljiv rad, uživanje za gledanje :cheers
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

Sandman

Tri godine su tri godine, ali ovaj majstorski rad je rezultat vredan tolikog čekanja!
Pravo je uživanje videti makete koje su plod dugotrajnog i detaljnog pristupa u radu - nije sve u klik-klik "sprint" maketarstvu!

"I mi imamo svog Pjera Madmana!"  :cheers

Kerber

Uh...
Kakva maketa... :o
Bravo jos jednom i za strpljenje i divnu izradu ! :cheers

Warhawk

Vrhunski rad na maketi koja se upravo iz navedenih razloga ne vidja često sklopljena!  :super
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

capritim

Kapa dole, svaka čast majstore !!!

Pozdrav Miloš

pekar

auuuuuuu ljudi šta je ovo
samo kad sam pogledao elise bilo mi je dosta .

Šta reći :

PAJA   JE   ZMAJ !!!

:caooo
IL-76