MiG-21Pfm JRV Zvezda 1/72 [GOTOVO]

Previous topic - Next topic

flanker

http://i863.photobucket.com/albums/ab197/vaambg/F-100D/SDC12031.jpg
Hmm evo kako je meni ispalo sa MM chrome silver. Projekat je stao zbog staklića heh
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Nemsy_29

Mozda je do razredjivaca mog il je los prajmer bio, uglavnom sa Hu11 nikad problema nisam imao a isto ovako legne  :-\

M@rio

Ma odlicno si i sklopio i ofarbao migonju i nemoj da brigash! Mislim da za razmeru u kojoj je odradjen za sada odlicno izgleda, meni se bash svidja!!!
Zavrsavaj to i teraj dalje :super
M@rio

Adrijano1776

Pravi je,to sto malo boja zaheb.... nije tako ogroman problem
Meni se svidja

sezan

E odlicno izgleda. Ljudi ne preterujte ,znate i sami da se taj granulat uzivo i ne pimecuje. Fotografija "vidi" sve pa deluje ,da je puno granulacije. KAd se istoniraju malo paneli pa wash i sminke malo ima da bude bombona.
Bravo NEmsy !  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Nemsy_29

Gotov i ovaj Migonja  :)

Konacan rezultat i nije tolko los, nije da sam 100% zadovoljan al ipak mi se cini da je fino ispao. Malo sam ga umusavio da se skrene paznja sa malo krupnije granulacije srebrne(na slikama izgleda mnoooooogo veca al uzivo se ne primecuje toliko). Panele nisam tonirao zato sto je avion iz perioda posle remonta u zmaju i farbanja u srebrnu boju. Ostalo manje/vise znate iz prethodnih postova tako da evo fotki  :)





Sad cu malo da odmorim od domacica pa cu odraditi par pustinjskih bombardera sa severa Afrike  :)

PELE


dragan_mig31

Samo napred :) sledeci put nabavi neke bolje boje.MM chrome silver ili silver su ti najbolja varijanta cena-kvalitet.

sezan

E svidja mi se-Efektan je. BRavo.  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Sneni

Sasvim dobar MiG, ipak mi je žao što nije uspjela maskirna šema...
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

Nemsy_29

Quote from: Sneni on 26-03-2012, 15:18:10
Sasvim dobar MiG, ipak mi je žao što nije uspjela maskirna šema...

Meni isto  :-\ Nadam se da cu opet uspeti da nabavim PFM pa ce biti maskirni, to je jedan od aviona koji mora da se ima na polici  :D

airsuba

Ostaje nam da se nadamo da će Zvezda ili obnoviti ovaj kalup ili napraviti nov....

dobro je ispalo na kraju

Mikoyan29

Mogu ti reci da migonja izgleda sasvim pristojno, svidja mi se :D
MK "Oluj"