Gazela(restauracija)Sa 341 1:72 Heller

Previous topic - Next topic

Adrijano1776

Pozdrav,kao sto naslov kaze...konacno gotova.
Vi sada udrite,jer svaki komentar ja dobro dosao.
Gresaka ima ali meni je ok,ovo sto se malo vise sjaji je jos uvijek svjezi pronto(bojano kistom ,jer mi je crkao kompresor)











Pozdrav svima...

KuKLiNsKi

fora! =)  ima kukaca večih od ove makete =)
jedino bi ja (ja) možda neki wash tu stavio... na glavu rotora jer je puno sitnih detalja i na onim otvorenim vratima recimo...


Profa

Baš si posvetio pažnju detaljima, svaka čast! :super
Sad, što rekoše, samo da istakneš te detalje da ne deluje ovako igračkasto :think
Bogu fala što sam Lala! :)

Jovac


djos & filip

Odlicna.
Ako budes imao nerava da korigujes sta je vec predlozeno bice jos bolja. Ali i ovako.....lepota od helikoptera

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Warhawk

Još ako uzmemo u obzir "kvalitet i detaljnost" makete, odlično je ispao!  :super
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

ubermagog

stvarno si izvukao maksimum iz makete, vidim puno dodatih detalja!

na slikama je jedino mnogo sjajna, bilo bi super kad bi ga preprskao nekim satin lakom kad popraviš kompresor

zivorad

Odlicno si je restaurirao,super je. :bravo

dusko

Zaista si izvukao maksimum odlicno samo malo redukuj sjaj.

Goran A.

Imao si tezak zadatak ali se svakako isplatilo. Dopadaju mi se svi detalji, odlicna maketa!

Sandman

Fino izdetaljisano - izvukao si osnovu makete jako dobro!

Već su ti ukazali pre mene da bi valjalo malo uminuti sjaj od Pronta zbog razmere, a jedino što malo bode oči kad smo već kod razmere je debljina otvorenih vrata - kad bi je malo smanjio bilo bi skroz taman.

Svakako odličan rad!

kasper.30

svidja mi se kako si uradio. i ja sam radio jednu sa mnogo detalja samo sto sam radio gamu. ostalo je jos malo da uradim i tako stoji vec godinu dana. ostale dve nisam detaljisao. ne zameri na par zamerki. trebalo bi da joj ubijes sjaj. zadnja vrata nemaju nikakvu oprugu, ti si je stavio gore. casice za podmazivanje rotora ne stoje koso vec normalno i sivo bele boje su, ti si ih ofarbao boje mesinga ili tako nesto. mrezica mi se posebno svidela, super je odradjena. ulivno grlo za gorivo je  je aluminijum- srebrne boje, tebi je zeleno.
sve u svemu svidja mi se, pogotovo sto znam kako su neki delovi bili teski da se naprave