Academy Mig-21 MF 1/48

Previous topic - Next topic

Neca i Misko

Evo ga! Veceras zavrsen. Dekali su lift here. Samo mi je jos ostalo da stavim naoruzanje i pito cevi. Nista nisam dodavao sem antena ispod nosa i na krajevima krila.

























Neca

PELE

Уф, баш лепо изгледа! Браво!  ;)

Nemsy_29


Sandman

Dobro je ispao - sviđaju mi se tragovi prljavštine na krilima (pogotovo sa donje strane), kao i na izduvniku + gitovani okviri poklopca kabine. Pojedini paneli koje si farbao drugačijom nijansom sive stvaraju dosta zanimljiv efekat.

Jesi li gume na točkovima dovoljno matirao ili je to samo do blica na pojedinim slikama?

Neca i Misko

Nije od blica, sljaste od laka. Kad budem stavio jos neke antene/pito cevi sto sam zaboravio da polepim i naravno, naoruzanje, probacu da sredim i gume. Tad ce biti 100% gotov :)
Hvala vam! :)

Goran A.

Da si na vreme rekao da hoces 163, dobio bi slike. Hermetik na poklopcu kabine je drugaciji nego na ostalim avionima, crne je boje i siri. Ako hoces mozes to naknadno da ispravis.

http://cdn-www.airliners.net/aviation-photos/photos/5/2/8/1288825.jpg

Neca i Misko

Do sinoc nisam znao koji cu raditi, dogovorio sam se sa Miskom da radim ovaj. Danas sam trazio slike da bih uradio neke detalje oko izduvnika i nasao sam ovu sliku, a nisam obratio paznju na kabinu  >:( Probacu i to da prefarbam

matilda

skroz fino je ispao.
vidis sada si me zainteresovao, negde u budzaku moga steka se krije ovakav jedan i to zapocet...
moram ja to vaditi i zavrsavati.
koju si boju koristio za kucista trapova?


stevan

Neca i Misko

To sam mesao Revelovu zutu 15 i neku zelenu, ne secam se koju, mesao sam dok mi nije izgledalo kao da je ta  :)
Super je maketa, radi sto pre! :)

Miroslav Š.

Леп рад, рекао бих да сте уживали :super
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

djos & filip

Odlicno izgleda, bas lepo uradjen migonja.

Poz.

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Cicak1973

Odlicno ste uradili maketu aviona MIG 21.

Neca i Misko

Hvala  :D Maketa je stvarno za uzivanje  :violin

Neca i Misko


Nemsy_29

Antenice mu daju neki novi smek, ovako izgleda jos bolje i detaljnije  ;D