1:72 A-1E/AD-5 SKYRAIDER

Previous topic - Next topic

slavco 83

zdravo.Ovo je moj revellov skyreider.Maketa kompletno urezana.Farbanje je freehand sa agama uljnim bojama.Dekale su me najvise namucili.Svaki dekal se raspao na dodir sa vodom ali sam nekako na kraju uspeo da to sve slozim.












guster

lepo izgleda, ali mi se cini da ti je taj muceni dekal na krilu okrenut naopacke,
inace rad mi se dopada

medico

lepo si izvukao ovo staro Revell chudo , paneli su koliko vidim tehnicki ok urezani, boje i posvetljavanje vrlo lepo to izgleda , taman je i isprljan kao sa fotografija. Trebalo je mozda da zamenis ovu pito cev na vertikalcu...predebela je , medicinska igla bi resila problem !

Sandman

Pristojno izgleda, samo kao što gore napisaše, okrenuo si rondelu na gornjem levom krilu naopačke  :-\

Nemsy_29

He nostalgija, ovo mi je druga maketa koju sam uradio, do duse ja sam je ostavio onako u pozitivu i farbao u plavo  :)


Super je tebi ispao  :)

zolle

Lepo ti ovo ispalo druze. Mozda si mogao da ga malo doradis posto je maketa stvorena za to  :super  Imam i ja jednog uradjenog, a evo ovih dana trazim jos jednog  :think  Nacickaj ga malo naoruzanjem, da izgleda opasnije

Dokon mozak, djavolja igracka !

zivorad

I ja jurim ovu maketu malo duze,obozavam ovo avionce i mogu ti reci (da ne ponavljam vec receno) da je ispao vrlo dobro. :bravo

dusko

Super odradjeno ,volim kad neko docara izgled neke izraubovane masine.

flanker

Vijetnam mi je omiljena tema. Obrati pažnju na prethodne kritike, ali naglasio bih nedostatak naoružanja-ovaj avion vapi za gomilom bombi i koje čega. U celini fin rad sem onog naopakog dekala  :headbang
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Jovac

Jedan od mojih omiljenih aviona . Sviđa mi se kako je urađen .