1:72 Academy cessna a-37 Dragonfly

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Maketa je gotova.Dekali superscale.Malo doradjeni kokpit.Domaci wash,lakirana sa mesavinom 70% mat 30% glos MM uljni lak.



sezan

Bravo.ODlicno si ga skockao.Doima se!  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA


Tomcat

Super ispao, volim taj period rata u Vijetnamu...
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

PELE


milogor_strashni

Ka nov, cak ni ja sam ne bih mogao bolje!  :hahaha

Svaka cast.

Pozdrav,
Milan

Sandman

Fino je ispao na kraju, samo malo umanji jačinu blica kad slikaš ovako iz blizine, dosta si "pregoreo" pojedine detalje.  ;)

Jovac

Maketa je prelepa . Svaka čast .

dragan_mig31

Hvala vam :) Sandman ne koristim blic za slikanje.Imam jos problema sa prostorom gde slikam makete tako da nemogu da koristim lightbox kojeg sam ranije napravio.Sad moram da koristim jedna stona lamba kao izvor svetla.

Na sunce Dragane, napolje! Neka zasije u svom elementu.
Jedino što me malo smeta je ta crvena na sedištima. Odskače od ostalog.

Sandman

Quote from: dragan_mig31 on 02-03-2012, 10:22:03
Sandman ne koristim blic za slikanje.Imam jos problema sa prostorom gde slikam makete tako da nemogu da koristim lightbox kojeg sam ranije napravio.Sad moram da koristim jedna stona lamba kao izvor svetla.

Pogrešno se izrazih za blic, izvinjavam se - nešto čitam o blicevima pa mahinalno pomenuh to, a zapravo sam mislio na samo osvetljenje uopšteno.

Uzmi samo smanji "exposure compensation" na aparatu na -2/3 ili -1,1/3, tako ćeš umanjiti odbljesak od lampe.

dragan_mig31

Probao sam i to.Nekako su fotke pretamne.Planiram da napravim i softbox osvetljenje jednoga dana jer trenutno nemam bas vremena...