Su-47 1:72 Zvezda

Previous topic - Next topic

UrbanKnight

Pozdrav svima. :)
Ako se neko pita, gde sam poslednjih godinu ipo, eto pokvario mi se kompresor, i par pehova tokom sklapanja je za to krivo.
Maketu sam dobio od jednog mog druga, koji u Rusiju nije otisao samo zbog Ruskinja, nego se setio i drugova. Inace tesko da bih ikad sastavljao nesto sto nije islo u serijsku proizvodnju.

Uklapa se fenomenalno, recimo u rangu revelovog dvaes'keca. Sta drugo da kazem, osim da je pravo uzivanje sklapati ga.



Znam da slike nisu bas ostre, videcu sutra po danu da shkljocnem jos koju. I tako, za par dana zavrsavam jos jednu. Ae  :cheers

Klasično pedantno urađena maketa neobične i redko videne letelice.

Sandman

Što Josip kaže, pedantan rad, a takav je i original bio jer nije mnogo rabljen...

Možda samo blagim washem da istakneš prostor i noge stajnog trapa - deluju plastično jer nemaju istaknutih detalja tj. nikakvih senki.

Nemsy_29

Lepo odradjen, konacno da vidimo klasicnog odradjenog berkuta na forumu pored onih silnih what if  :D

Kerber

Vrlo lepa 'tica....cudna i lepa.
Samo to sto rece Srdjan i bas je ono - super!
Sad sam tek video kako taj avion izgleda iz nekih neobicnih uglova...lepe rakurse si mu odredio za fotkanje.

UrbanKnight

Hvala na sugestijama i kritikama.  :)

Videcu da isprljam stajni trap. On jeste vrlo malo prljav, ali to ovaj aparat ne moze da uhvati. Gde god ima bele boje, povavi se ovaj sjaj okolo ( glare ), i ne vidi se ich. Kutije stajnog trapa su onako, isprljane, al se ne vidi.

Inace, smesan je sa ovim "visokim" stajnim trapom.

dusko

Super je masina svaka cast i dobrodosao nazad.

InFlames

Dobar rad na Berkutu!  :cheers

Quote from: UrbanKnight on 06-03-2012, 00:24:59
Inace, smesan je sa ovim "visokim" stajnim trapom.

jer je zvezda zaj* i napravila stajni trap kako izgleda u letu a ne na zemlji...