F-22 Raptor 1/72 Revell

Previous topic - Next topic

kapetan

Evo završih svoju treću maketu. Radio sam je po porudžbini jer lično nisam zainteresovan za savremenu avijaciju. Treba da ide kao poklon pa se nadam da se neću izblamirati i da može da prođe.  :zvizduc
Direktno je iz kutije, bez ikakvih dodataka. Uklapanje i nije baš išlo glatko i greške su primetne ali šta je tu je. Dekali su bili odlični ali je manjak iskustva uslovio silvering. U svakom slučaju sve kritike su dobro došle.

Pozdrav Bojan! :caooo





Suhoj

Jako lepo izgleda i ja sad radim jednog u 72, samo Hobby boss-ovog  :)
Koje boje si koristio?

Goran A.

Bice to lep poklon, nema sta.

kapetan

Koristio sam uljane revell 76 i 79. Za napadne ivice sam mešao 76 sa belom bojom i tako dobio svetliju nijansu.

Hitri

Ma lepo si ti odradio Reptora,bice to dobar poklon

airsuba

Fini poklon  :super
Samo da pripaze na te rakete, da ne opale poneku  :think

Miroslav Š.

Сасвим леп рад Бојане.  :super
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

djnik

Treca maketa? Trebas da budes zadovoljan, mislim da ja kao i vecina ostalih clanova ne bi mogli da se ovako pohvale svojom zavrsenom trecom maketom. Bravo!

Sandman

Sasvim dobar rad - odradio si i prljanje baš kako treba, maskiranje kamuflažnih fleka je lepo ispalo (papirne maske ili nešto drugo?), tako da nema razloga da sumnjaš u kvalitet svog rada!

Inače, na Raptoru je kamuflaža stavka koja je malo zahtevnija, jer boje imaju neki metalik premaz/odsjaj koji je ne baš lako reprodukovati na maketi...

iguanac

Vidim da se maketa lepo udomila i drago mi je zbog toga! Srecan dalji rad!
Marko
One day you'll realize there's more to life than culture... There's dirt, and smoke, and good honest sweat!

"Dogod budete čuli na Ljubinom Grobu pucanje naših pušaka, Nijemci neće proći. A kad toga ne bude, znajte da na njemu nema više živih proletera."

https://n-ever-finished-models.blogspot.com/

kapetan

Quote from: iguanac on 16-03-2012, 11:07:47
Vidim da se maketa lepo udomila i drago mi je zbog toga! Srecan dalji rad!
Marko
Oprosti što zaboravih da ti se zahvalim na maketi preko foruma, kao što vidiš konačno je gotova i već je isporučena.
Pozdrav, Bojan!