Ik-3 FRROM Azur

Previous topic - Next topic

spatz


spatz

Za njega se posebno zahvaljujem na nesebicnim savetima Warhawk-u!!!

Dada

Jako lep IK-a!
Boje mi se bash, bash svidjaju.
Moracu kada odem do sela vise i ja da isfotkam mog (USK), koji je radjen jos davno za kampanju...
P.S. Mozda samo da si malo zdeljao onu shtap-antenu. Nekako preshiroko deluje.

Sandman

Samo mi zelena deluje nekako više plavkasto nego što bi trebalo - vrlo moguće da je i do blica, ali zato su dve braon rekao bih odlične, kao i "Rogožarski plava" na donjim površinama.

Wash i istaknuti detalji su odlično ispali - lep IK-3!  :super

Warhawk

Quote from: Sandman on 20-03-2012, 08:15:30
Samo mi zelena deluje nekako više plavkasto nego što bi trebalo

Meni lično deluje baš kao ona u muzeju, tako da na boje nemam zamerke (naravno, ovo je moje lično mišljenje)!
Kao i sve ostale makete, izuzetno uspeo rad!
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

spatz

Da to ce pre biti efakat blica u prirodi ne vuce na plavo inace ta zelena dok sam je pogodio smorio sam se  :headbang Kao sto sam i na pocetku ovog posta napisao veeeeeeeeeeliku zahvalnost na savetima dugujem warhawk-u covek je jednostavno postavio standard za Ik-3  :god :god :god

zivorad

#6
 Sem te pomalo cudne  :zvizduc zelene(unapred se izvinjavam ako gresim ipak trebalo bi ga videti uzivo) i te antene sve izgleda vrhunski.  :bravo

Nemsy_29

Lepo je ispao, ja se i dalje nadam da ce neko izbaciti u plastici u 1/48  :)

anki

Bas, bas lep rad! Potpuno si skinuo boje sa muzejske makete. Cak i ta zelena je po meni pogodjena. Iako cudno izgleda takva je i u muzeju tako da nemam zamerke. Bravo.

spatz

Tri puta sam zelenu gadjao i meni je bila cudna ali radio sam je po muzejskom koji je farban (kako sam ja saznao) u originalnim bojama e sad  ???


barbarossa

vrlo pedantno i lepo, bas dopada

anki

Bas lep. Boje su mu kao kod one makete u Muzeju. Zelena je bas bezveze ali staces kad je takva na uzorku.