Su-27 x2 1/48 Ukrajina

Previous topic - Next topic

Suhoj

Evo, predstavljam vam napokon moje 2 najbolje i najvece makete koje sam uradio do sad
Plavi 08 i 72 Ukrajinskog RV
Naoruzanje cu uraditi u narednih par meseci, izgubio sam inspiraciju malo za ovaj projekat pa sam hteo da zavrsim a ovo ostavim naknadno.
Prvo Su-27UB

















Pa i jednosed, 08












airsuba

Vrlo lepo su ispali  :cheers

Oće li neka 'avio-diorama' na kraju da bude, pošto imaju istu šemu?

Suhoj

Hvala  :)
Cim sam ih stavio na sto kad sma ih zavrsio pala mi je na pamet ideja o diorami
Mozda budem nesto napravio kasnije kad taman budem radio i naoruzanje, neka stajanka sa cisternom itd.

Paja

Super su ispali. Generalno,ukrajinci imaju bas lepe kamuflaze. Ima nekoliko ukrajinaca u zadnje vreme na forumu. MiG-25,sada i Su-27 i Su-27UB... Samo gurajte. Lepo vazduhoplovstvo imaju!

PELE

Украјинци имају јако лепе ознаке, грб ми се поготово свиђа а и сваком авиону стоје њихове ознаке.

Ја ћу сигурно радити још пар украјинских авиона.

Одличне 27це, баш ми се свиђају!  :cheers

su27rules

Lipo i precozno odradjeno!! 
Ajde postavi koju fotku odozdo od oba Flankera da se vide usisnici i prostori kotaca.

Suhoj

Jako je komplikovano jer su vertikalci vrlo labavi na dvosedu a na jednosedu je kabina otvorena
Probacu to kasnije da ufotkam kad budem naoruzanje uradio

Sandman

Odlični! Pedantan finiš i fino istaknuti detalji.
Pohvala za fotke, kao i za T-90  :cheers

KuKLiNsKi

auuu  :super   stvarno su ljepi
a inspiracija če doči brzo.. =)

Dada

Iako sam sumnjao da neces odustati, skidam kapu :)

Svidja mi se suptilna prljancija i sam finish obe makete.

FLY BY WIRE

odlicne suske...extra farbanje i wash....divota ziva za vidjeti...svaka cast :super

su27rules

Znaš već sve o čemu smo pisali na drugom forumu,ali zbog ostalih koji će možda jednom raditi isti jednosjed ne mogu izdržati da ne napomenem, jer je  to greška koja bode moje oči =======nisi mijenjao repni konus na jednosjedu.
Ovaj Su-27 ima stari =prvi oblik repnog konusa bez ovih proširenja sa strane,drugog oblika i dimenzija i sa drugačijim rasporedom i položajem mamaca:

Napomena: Neka se pravi vlasnik i autor fotke ne ljuti što ju koristim za pokazati detalj o kojem pišem!!

Sneni

Svaka čast za ova dva, odličan izbor teme, kamuflaže i oznaka :cheers
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

Nemsy_29


mikoyan

Pratio sam ove radove od pocetka. Zaista odlicno odradjeno i vrlo pedantno. Slozio bih se i sa su27rules, jednosed je SU-27 ranih serija sa drugacijim repnim konusom.