P-47D Tamiya

Previous topic - Next topic

Vukic

Pozdrav svima...

Evo da se osim u dijelu za predstavaljanje clanova, predstavim i tu sa svojim zadnjim radom. Radi se o izvanrednoj Tamiyinoj maketi, kao sto i sami vidite. Bilo je pravo zadovoljstvo slagati ovu mrcinu.  Nadam se da ce vam se svidjeti. Komentari uvijek dobrodosli.





































Miha

#1
Dobrodošao!
Odličan ti je ovaj Tanderbolt-indijanac :super
Naročito mi se sviđa ostarevanje sa senčenjem panela.
:bravo

Miroslav Š.

Добродошао Вукићу, одлично урађен Тандерболт :super Такође ми се веома допада одлично сенчење панела на горњакама крила :cheers
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

zivorad


Dada

Dobro nam dosao kolega. Mnogo mi se svidja kako si sredio "mrcinu". Pogotovo "krecenje u kokpitu", jako si lepo istakao detalje.

Jedini "minusi" koje ja vidim su na žalost prečeste oznake iz kutije, boja kaiševa na sedalu i malko prečist nos propelera ;)
I ja se nadam, da mi tajRazorback jednom padne u šake ;D

Nemsy_29

Odlicno je ispao  :D

milogor_strashni

Odlican rad, gomila dobrih detalja.. svaka cast


Pozdrav,
Milan

FLY BY WIRE

uh..kako je ovo dobar rad...svaka cast...ekstra izgleda :god

Kerber

Mrak !
Super odradjen. Smekerski, nema sta.  :mjetal

Vukic

Hvala svima.

Sto se tice oznaka, slazem se da su mozda preceste, ali upravo zbog njih sam i nabavio bas ovu maketu. Mene je iznervirala kvaliteta, tj. nekvaliteta dekala. Nek su mi se raspali doslovno, a neki su krivo stampani. Npr kill markings ispod canopyja. Uzas. Meni je to pokvarilo dojam kompletnog rada. Inace, sama maketa je savrsena. Sama se slaze kad otvoris kutiju. Svakako preporuka.

Ništa što čovek stvori nije savršeno, pa tako ni Tamiya. Dekali su im užas >:(

kapetan

Odličan je, moram i ja jedan da uradim!