EDUARD MiG-29 1/48 special edition

Previous topic - Next topic

nebojsa-kum

Zavrsio sam ovaj projekat započet pre pet meseci.
Za maskirnu šemu sam koristio Valleyo model air 71095 i 71050.Ove boje je preporučio jedan kolega na forumu. Možda i nisu original,ali nemam mnogo vremena da vodim računa o autentičnosti, bar za sad. U svakom slučaju izvinjavam se što maketu nisam predstavio u PROJEKTI U RADU.Nekome bi možda zanačilo ko se dvoumio oko izbora boja.
U svakom slučaju slede slike.
I molim Vas,neka mi neko objasni neki drugi način objavljivanja slika.Jednom sam uspeo jednostavnim copy-paste a sad nece.






















































dragan_mig31

Nije lose ali ova zelena ti je previse drecliva i previse ZELENA.

Cexx206

odlicno odradjena maketa zalena jeste malo svetlija mozda neki filter preko ali sve u svemu za 10 svaka cast
Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka

matilda

boje i nisu strasno promasene.
moje misljenje je da moze da prodje
nije oridjdji ali dovoljno da ne stvara veliki kontrast i da nekako prirodno lezi.
zamerke idu negde drugde, nos je onaj iz kutije i nije bas sjajno resenje.
paket naoruzanja je nemoguc, ili r 60, sto se jako retko desavalo ili r 73, sto je bio standard.
r 27 su smesno kratke i treba ih ili produziti ili jos bolje zameniti.
sam rad i farbanje je jako dobro ispalo, ali cenim da i nisu bili tako urnisani do 92-ge , kada su te oznake zamenjene pepsikama.
sve u svemu dosta fin rad, malo jaci wash i malo jace sencenje ali dobro, stvar ukusa.

stevan

pekar

Ma meni se sviđa da li je ovako ili onako bar meni je ok.
IL-76

Nemsy_29

Za zelenu je receno, nije sad bas tolko strasno. Ostali detalji cista desetka. Sto se raketa tice, 29ka moze da nosi ovu kombinaciju al samo da nosi al ne i da koristi jer racunar ne moze da prepozna ovu kombinaciju. Cesto zbog izgleda stave ovu mesovitu kombinaciju posto lepo izgleda

Evo primera sa otvorenog dana 2008e kada je na nasem migu 108 bila ova kombinacija


PELE

Одлични детаљи, супер је!  :cheers

Miha

Gledajući ovu zelenu "kroz prste",jer odudara-rad je odličan :super
Čime si potamnjivao panele?

zivorad

Da se ne ponavljam oko ove zelene boje i prenaglasenog washa,sve ostalo je super  :bravo

nebojsa-kum

Panele sam popunjavao slikarskom uljanom bojom,najjeftinijom koju sam nasao.Razredio sam je uljanim razređivačem.

pvujovic

Bravo ti ga kume!
Izgleda super, jedan savet: nemoj nikad wash da radis crnom bojom vec nekom svetlijom...

Petar

Dima-RUS

Веома леп модел. Кокпит је једноставно предивно! Честитамо!