1:72 MiG-25P Libija(Slava GADAFI!)

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Nakon vise od 6 meseca nervoze sam zavrsio i ovu maketu.Sama maketa je uzas za rad i ne bi preporucio nikome da ovo uopste kupi.U kokpitu sam uglavio resinski kokpit od mig-21 sa puno modifikacije.Napravio sam novi pitocev od igle,stavio resinske tockove(patriota models).Oznake sam spricao uz pomoc sablonima jer su u kutiji dati samo 4 umesto 6 rondele a i boja nije bila nesto pogodjena.Na kraju lakiranje sa 70% mat : 30% glos mesavina.Nadam se da vam se svidja



ILIJA iXa

Svaka cast! Lep avion,trud i muka su se isplatili,najvise mi se svidja sto si uradio sa dzamahiriskim oznakama... :bravo
Sve cestitke!
Pozdrav

PELE

Одлично си га одрадио, честитам! Једном приликом да га донесеш па да сликамо твоју и моју 25ицу у пару! :)  :cheers

СЛАВА ПУКОВНИКУ!

Nemsy_29

Odlican je, lepo je videti ove grdosije gotove  :)

Vladimir

Ф89 НС

Kerber

Bravo !
Ima smeka sa ovim zelenim tufnama/hinomarusima...hehehe.

Tomcat

Bravo, super je ispao... Volim MiG-25, meni najdrazi sovjetski lovac  :cheers
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

djos & filip


Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Sandman

Dobar je, dobar  ;)

Ima onaj metalni polusjaj, kamuflaža lepo nijansirana, metalni delovi izduvnika odlično izgledaju, možda je samo par linija panela na rezervoaru dobilo nešto jači preshading, ali generalno mi se sviđa.

zivorad

Bogami Dragane, super si ga odradio,od onog krampa ispade dobra maketa.  :bravo :bravo :bravo


flanker

Sve ok sem malo jače naglešenih linija na rezervoaru, mada je i to dobro. Ajde sad neku raketu, znam da je smor, ali biće atraktivniji.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

dragos

Lepo izgleda migić.Pratim te sa t-72.

Nemsy_29


nenobl

jes' da je avion kao avion, ruzan ko staljin, ali je ovaj tvoj jako lijepo simulirao tu "ruznocu"! :) odlican rad! volim lijep post shading!!! narocito ovih metalnih dijelova!