Srpski AH-64 Apache :)

Previous topic - Next topic

nenobl

Imam jednog, daaaavno upropastenog, AH-64 Apache. Bijase sav ulijepljen super lijepkom tako da je bilo kakvo rastavljanje bilo i suvise rizicno... bilo mi zao da ga bacim a jos imao neke dekale viska pa spojio lijepo sa ostecenim! Naime, poceo sam sa idejom da radim izraelski ali nemadoh dekala, naletim na ove srpske.. i reko, ajde pusti mastu neka odradi svoje! :)









kad bi bar mogli nabaviti nesto ovako da zamijeni stare Game! :)




pekar

Ajd sad ?! Da kažem da je "lepo" ali nisam oduševljen ovakvim radovima po principu  - šta bi bilo kad bi bilo -.
Možda i nekom se svidi ali ono što nemamo ne mogu da pravim u oznakama kao da imamo.
:uaaa
IL-76

nenobl

ahahahaahaa.. a dobro, u pravu si.. obicno ne radim "ne postojece modele" ali bilo mi zao baciti... :))))

anki

Ma i za what if je baaaas If If If - sto bre pustinjska kamuflaza - ocekujes efekte globalnog otopljavanja ili to nasi idu u Irak na mirovnu misiju?

Ćomi

Anki-a koju bi ti kamuflazu upotrebio ako bi,recimo,teroristi napali Deliblatsku Pescaru ?! Nemojte ljudi...  ;D ;D

Pozz,
Comi
No signature.

Dada

Hm, zanimljivo, nema sta.

Ako te napadnu "hejteri" :) sto nije radjen "kako treba", opusti se samo, ne misle oni loshe :)

Da sam na tvom mestu, pre nabacivanja dekala bih mu nabacio neku nijansu zelene, da malo upuca pustinjsku kamuflazu... nesto na fazon VVKJ kamuflaza, braon, zuta i zelena :)

pekar

Quote from: nenobl on 17-05-2012, 23:42:41
ahahahaahaa.. a dobro, u pravu si.. obicno ne radim "ne postojece modele" ali bilo mi zao baciti... :))))
Taman posla da se baci u kantu.Ja imam maketu koju sam prvu napravio i čuvam je i dan danas.
IL-76

nenobl

pa nisam odabrao ovu kamuflazu za njega, nego sam planirao, kao sto rekoh, raditi izraelsku izvedbu, no medjutim, naisao na domace dekale a razmisljao sam da ga ofarbam u neke adekvatnije boje no... kad je ovako zavrsilo, neka ga! :)   ovo je samo igra, nastavljamo dalje ozbiljnije... treba Strike Eagle raditi! ;)

airsuba

inače si napravio srpski policijski helikopter  D:)
ovakvi će da kontrolišu saobraćaj na koridoru 10 u turističkoj sezoni  :cheers

nenobl

pa j**i ga, kad ne mogu da rokaju po kosovu, nek bar kontrolisu ibarsku magistralu ili naplacuju parking po beogradu! a naoruzanje... dekoracije radi!

Sandman

Snašao si se sa oznakama, mada ono jeste da bi bilo zanimljivo videti kako mu čuči neka "urbanija" tj. "livadska" kamuflaža :)