Academy 1/48 F-86 Sabre

Previous topic - Next topic

Noless

Moja prva diorama.... Posoji topic u projekti u radu, vezano za maketu pa da ne davim o tome...
Pista je radjena po recepturi Milana, hvala majstore!!!! :super
Diorama je rađena za poklon pa ne zamerajte na neke nelogičnosti (tipa, postavljeni su rezervoari a izvađen motor ili prvo jer skinut motor pa onda rakete  ::)) vazno je bilo da se svasta nesto desava i da je puno na oko.... ;D

ja sam zadovoljan kako je ovo ispalo (nije remek delo kao Wittmann-ovo al mislim da moze da prođe), a naravno interesuje me i vase misljenje...

ziveli  :cheers





















Tomcat

Uf, super, po meni je ovo fenomenalno, cudi me da niko nije komentarisao. Svaka cast i kapa dole  ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

matilda

fina scena ispade.
vidim da si dosta truda ulozio , 2 vozila, kolica, nekoliko figura majstora, sam avion, motor...
sve zajedno mi je jako dopadljivo.
motor mi je posebno interesantan, mozda da si samo malo bolje fotke okacio, bilo bi  :super

stevan

pekar

1. Ovaj sto dize rukice je nepotreban jer kome dize ruke a pogotovu sto ima slualice na uvce?
2. Motor je suvisan i po meni nema porebe da se nalazi pored aviona.
3. Tip koji vozi podizac bombi i raketa neznam sta radi  tu ako je avion vec zakacen na rudu i spreman za vucu ili je dovezen  (malo nejasno)?
4. Koliko vidim u taktorcetu nema nikog pa se pitam ko sta radi ovde.
Pa ajd sad moze i ovako :
Ako je vec doteran motor da ga menjaju ili sta vec sta radi ovaj sa bombama tu ?
IL-76

dusko

Veoma zanimljiva diorama mozda ima malo nelogicnosti ali i sam si rekao da je poklon u pitanju , a ko je pravio neku dioramu zna koliko truda treba uloziti.

Noless

@ tomcat, matilda, dusko: hvala puno ljudi!!! :cheers
@pekar: na sva tvoja pitanja/konstatacije, imas odgovor u mom prvom postu... Svestan sam ja da je nemoguce da svi ovi ljudi i vozila budu na jednom mestu, poklon je u pitanju tako da je sve to u drugom planu, vazno mi je bilo da ima svasta nesto....
Vise me interesuje kako je ispala diorama (bojenje, dekali, pista, avion...) a ne sama tema jer sam i ja svestan da je nerrealna....

pozzz 

Goran A.

Crne linije na stajanci su mogle da budu tanje, ostalo na podlozi "pije vodu"

zivorad

Malo previse ostarevanja i prljanja za moj ukus ali generalno super je ispalo  :super

iniko

moje mišljenje je da je SUPER :-)  :cheers

PELE

Јако лепо изгледа, свака част!  :cheers