Desert Storm part 1- Revell F-16C, 363TFW/33TFS Falcons ''Wild Thang''

Previous topic - Next topic

Tomcat

Da ne bi bilo da samo ''mačkarim'', evo i nesto drugo- dobro poznati Revell F-16C u razmeri 1/72 sa oznakama iz Pustinjske Oluje, avion iz 363 TFW/ 33TFS sa nose artom ''Wild Thang'' a uz to sam konsultovao fotografije sa sajta dstorm.eu. Boje su Humbrol i sve je islo lepo i kako dobri Bog zapoveda dok nisu dosli na red Hi Decal dekali zbog cijeg ''kvaliteta'' je dugo bio na cekanju jer sam gubio volju za radom bakcuci se sa njima. Na kraju, ne mogu reci da sam potpuno zadovoljan niti da sam nezadovoljan, ali to je sto je. Takodje, zahvaljujem Hawkeye-u na Mk. 84 bombama a svima se, ponovo, izvinjavam zbog fotografija...











Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Sandman

Ova šema na 16-icama je poprilično uobičajena i verovatno monotona za videti, ali mi se sviđa kako si joj dao malo živosti nijansiranjem boja na kamuflaži.

Senčenje je takođe fino ispalo, možda samo malo nekim pastelima da blaaaaaaago još macneš izduvnik.

Lep rad  :cheers

flanker

Šteta što su fotke mutne, ali deluje lepo odrađeno. Možda si mogao da otvoriš kabinu?!
Dobar izbor naoružanja jer tada LANTIRNA nije bilo dovoljno za laserske bombe.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

EMIL

Lepo uradjeno. Dobar prisejding i solidan vos. Mozda je trebalo malo vise da se potrudis oko detalja - stajni trap, izduvi... i definitivno bolje slike

Tomcat

Quote from: flanker on 16-06-2012, 21:06:35
Šteta što su fotke mutne, ali deluje lepo odrađeno. Možda si mogao da otvoriš kabinu?!
Dobar izbor naoružanja jer tada LANTIRNA nije bilo dovoljno za laserske bombe.

Jedini razlog zbog cega ne otvaram kabine je prokleta prasina koja me izludjuje. Inace, da budem iskren, mislim da mi je kabina na ovom F-16 jako lepo ispala, posebno sediste, kojim sam veoma zadovoljan. Sto se tice naoruzanja, tu sam ipak poslusao Hi Decal a takodje, na osnovu fotki sa sajta koji sam spomenuo cini mi se da su Mk. 84 i Rockeye bile ubedljivo najzastupljenije na F-16.
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Messerschmitt


zolle

Uf Slobo, i tvoja 16.-tica ispade lepsa od moje  :super Meni se ovo svidja, super je ispao, pogotovu mi se
dopao izbor naoruzanja, nesto mi je muka vise od ovih laserski vodjenih   :naughty
Dokon mozak, djavolja igracka !

nenobl

strava je ispalo! maaaali detalj mi bode oci... mislim da na ovim AIM-9 raketama bi trebala biti jedna zuta linija.. prva ili druga, a???  ostalo je extra, jednostavno, cisto.. izbor naoruzanja odlican! jos koja fotkica cockpita bi upotpunila sve ovo!!!

Tomcat

Quote from: nenobl on 17-06-2012, 21:29:54
strava je ispalo! maaaali detalj mi bode oci... mislim da na ovim AIM-9 raketama bi trebala biti jedna zuta linija.. prva ili druga, a???  ostalo je extra, jednostavno, cisto.. izbor naoruzanja odlican! jos koja fotkica cockpita bi upotpunila sve ovo!!!

Iskren da budem, trake sam stavljao pre nekoliko meseci, Revellove i stvarno se ne secam, ali verovatno si u pravu, ako ne budem lenj, sredicu to  ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Hawkeye


'Уживај младићу за младости своје!'