1:72 Zvezda MiG-27K SSSR VVS

Previous topic - Next topic

dragan_mig31




Zdravo drugari.Ovo je moj MiG-27K.Maketa je kompletno preurezana.Kokpit samogradnja + resinsko km-1m sediste.Dekali iz viskovi.Ostalo je sve OOB.




Tomcat

Mada MiG-27 kao avion nesto bas i ne volim, maketa je odlicna, super si urezao panele  :cheers
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Janjic

Odličan si posao uradio, kaoi i svaki put  :bravo  :super
凸(¬‿¬)凸

nenobl

super izgleda, samo me zanima ovi paneli ciji su rubovi ofarbani u zeleno? imas nesto konrketno jer me zivo zanima cega je to simulacija? paint chipping ili nesto drugo.. trece? ostalo super! mozda jos koji curak odozdo.. pretpostavljam da su ti avioni dosta koriscenij i priljaviji!

Hitri


medico

Dragance, vrlo ozbiljan rad !
lepo mu stoji ova sema farbanja a koliko vidim ti si opasno dobro ovladao koriscenjem a-brush-a 
za moj ukus malo jaci wash u naglasavanju panela, sem toga ostalo je da se smrznes na ovih +30es i nesto celzijusa  :pilot

dragan_mig31

Hvala vam drugovi.

@Nenobl to sa zelenom je zafarbavanje panela na licu mesta dok su avioni bili operativni.Najverovatnije znaci trosenja kroz eksploataciju.Imam neke fotke ali nemogu sad da ih okacujem.

Stvarno je super!
Ipak, ja bi mu umesto direktnog isticanja panela uradio šejding sa airbrushem i Tamiya smoke pa da ispadne kao ta zelena na maketi.

PELE

Рекох ти већ, твоја најбоља до сада!  :cheers