Fujimi A-4C SKYHAWK, VA-15 VALIONS ''TONKIN GULF JACHT CLUB''

Previous topic - Next topic

Tomcat

I Skyhawk je (najzad) gotov. Kao sto sam rekao maketa mi se jako svidela i uzivao sam radeci na njoj. Boje su Gunze a dekali iz kutije za avion iz jedinice VA-15 Valions sa amblemom ''TONKIN GULF YACHT CLUB''. Iako je jedinica ratovala u Vijetnamu ipak nisam nasao pouzdan podatak da i ove oznake predstavljaju avion sa ratnog krstarenja. U principu sam zadovoljan mada je ispao ipak malo ofucaniji nego sto sam prvobitno zeleo. Kao sto se vidi, dekali na rezervoarima su mi malo pobegli i to mi generalno jedino nije po volji.







Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Sandman

Dobar je - sviđa mi se ovako žestoko weatherovan!  :super

Jedan od, meni barem, zanimljivijih aviona iz perioda Vijetnama...

barbarossa


flanker

Lepo urađeno. Amerski mornarički i marinski su uvek bili atraktivni. Možda si mogao ispod trupa MER sa 6xMk82, dobio bi još više na atraktivnosti.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Tomcat

Quote from: flanker on 25-06-2012, 16:47:31
Lepo urađeno. Amerski mornarički i marinski su uvek bili atraktivni. Možda si mogao ispod trupa MER sa 6xMk82, dobio bi još više na atraktivnosti.

Tanak sam sa Mk.82, ove koje imam cuvam za A-4E, samo jos da nadjem neke dekale iz Vijetnama za njega  ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

zolle

Kao sto rekoh Slobo, jos jedan sjajan performans ! Nista manje od ocekivanog  :super
Dokon mozak, djavolja igracka !

Hawkeye

Jes vala,uz ovako dobro odradjenu maketu,samo naoruzanje nedostaje :) !

'Уживај младићу за младости своје!'


mikoyan

Super je ispao ovaj Skyhawk. Meni se svidja kako je uradjeno prljanje. Pozz!

matilda

dobar scooter.
lepo je ukrmacen i umazan, bar ja volim tako.
atraktivni dekali, ali i ja se slazem da mu fale bombe .
maketa kao maketa, super izgleda u kutiji, ja sam imao srece da sam na siciliji na nekoj pijaci pazario dva komada za 15 eura!!!
nadam se da se lako i uklapa.

stevan

Tomcat

Quote from: matilda on 01-07-2012, 18:24:55
dobar scooter.
lepo je ukrmacen i umazan, bar ja volim tako.
atraktivni dekali, ali i ja se slazem da mu fale bombe .
maketa kao maketa, super izgleda u kutiji, ja sam imao srece da sam na siciliji na nekoj pijaci pazario dva komada za 15 eura!!!
nadam se da se lako i uklapa.

stevan

Rekoh, maketa je, bar meni, super. Uklapanje je uglavnom dobro, jedino malo smirglanja na spoju prednjeg dela i trupa i uvodnika, a i to nije nesto puno posla. Rekoh, slazem se sa svima koji ovu maketu nazivaju ''mali dragulj''
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Kerber

Maketa je odlicna, al steta fotki...da mu izadju detaljcici na videlo i podignu utisak za 100%.