mig-29 academy 1 48 - [gotovo]

Previous topic - Next topic

matilda

evo ga, gotovo je gotovoooooo.
konacno.
upravo sam ofarbao poziciona svetla, zalepio sediste i palicu u kokpit, okrpio pito cev jedno 5-6 put...
slike , sutra po dnevnom svetlu.


stevan

matilda

#31
ah...
sta reci na kraju.
maketa mi se krvi napila dok je nisam priveo k kulturi.
kokpit je skrec plus aires sediste, stajni trapovi su aires, izduvnici aires, infra crveni senzor je skrec, aires nos, aires pito cev, aires antenice, iff antene su skrec , ozicene noge trapova, begemot dekali, akan i model master boje, paneli senceni malo pri, malo post sejdingom a najvise tamiya smoke akrilom...
mozda sam trbao jace da je urnisem i izbledim, umazem i ugaravim, ali bilo bi previse  pa sam odlucio da je ostavim ovako.
jos radim na naoruzanju, to ce da budu eduard 27-ice, rezinske i r 73 iz kutija.

eto, pa ako imate kakvih pitanja, pitajte slobodno, a sad da cujem kritike...

stevan



zaboravio sam da skinem masku sa ic senzora...
slike nisu neke ...

stevan

airsuba

Lepo si se i uspešno izborio sa maketom, sledeći put nek bude neki od 'hobija sa velikog zida'  :cheers

matilda

hvala subo, xex, vec sam ga narucio sa hobby easy, pre-order... javim cim stigne.

stevan

Dada

O, pa lepo "bivshi komshija" :)
Uspeo si da se izboris sa migzom na kraju, iskreno, ja tu ne bih nista vise pipao. Bas onoliko izandjao, koliko treba.
Bravo!

Nemsy_29

Super je ispao i prvi koji vidim sa ovim privremenim oznakama, mozda si mogao malo da se igras sa bojom posto je bio bas "isaran" a u toj razmeri se primeti


Sandman

Obzirom na sve muke koje ova maketa nosi, ispao je odlično!
Samo da si mu još malo svetlijom žutom odradio onaj prsten bio bi još upečatljiviji.

Spajam samo ovaj topik sa onim gde si počeo radove pošto je to praksa u kampanjama - sve ide u isti topik.

Miha

Stevo,malteški viteže,viteški si se izborio sa ovim "monstrumem" :cheers
Lepa dvaes devetka :bravo

Suhoj

Jako lepo ispao, svaka cast  :cheers

matilda

hvala momci.

@sandman- taj prsten oko radoma sam prvo bojio nekom sugavom bojom, pa sam ga onda tamiya sminkom doterao sa malo aluminijum bojom, i sad i nije tako lose. malo su ga i slike napravile da bude kao malo vidljiviji, ovako kad ga gledam bas je potaman.


stevan