Eduard 1/48 Yakovlev Yak-3

Previous topic - Next topic

Dada

Evo i ovoga pacenika, koji je zavrsen...
I njega imate u projektima u radu, tako da necu pricati mnogo o njemu. Nije jos 100% gotov, ostao je jos stajni trap da se zavrsi...





Da cujemo komentare

Morgy

Ne gotivim ruse al stvarno lepo izgleda

Sijamski_Mrmot

Dobro izgleda, kazi mi samo cime i kako si lepio poklopac kabine?

Sandman

ovaj JAKo lepo izgleda! ;)

kazi mi shta je ono na prvoj slici unutar kokpita shto se vidi kroz staklo - kao mali crveni krsticna beloj podlozi?
neshto na zidu kokpita ili...?

ne vidi se najbolje zbog odsjaja na drugoj slici, ali bi mozda mogao malo drajbrasha na onim delovima "hidraulike"?
zbog odsjaja se ne vidi da li si to vec radio?

u svakom sluchaju mnogo mi se svoidja ovaj Yakchic ;)

donesi i njega na radionicu jednog dana!  ;) :D

Dada

Quote from: Sijamski_Mrmot on 09-04-2007, 11:54:41
Dobro izgleda, kazi mi samo cime i kako si lepio poklopac kabine?

Canopy je lepljen clearfixom(ostecen je na zadnjem delu (extra izgreban na zadnjem delu gde je ulaz sajlice od kabine...)), ali sam nabavio stakla za otvorenu kabinu, pa cem zamenim...

Na zidu su (komplet za prvu pomoc, trimer(na drugoj strani), sevi i kablovi...)

medico

bash lepo !
vise mi se svidja no Meser !
zastava na repu bi trebalo da se trimuje.

Dada

Mislish da je trimujem pre trimera ili na samom spoju trimera i vertikalca ???

Dada

Quote from: medico on 09-04-2007, 14:02:24
bash lepo !
vise mi se svidja no Meser !
zastava na repu bi trebalo da se trimuje.

Nesto se ne secam... je trobojka hvatala i kompenzator pravca ili je isla samo do njega ???

Kerber

Daj neku sliku iz profila i da se vidi celi avion, pa da ga "kachimo" u galeriju...
Za sada mi se cini odlican....

Pozz

oddball

Quote from: Dr Raptor on 15-05-2007, 16:53:50

Nesto se ne secam... je trobojka hvatala i kompenzator pravca ili je isla samo do njega ???
to je najlakše proveriti, odete do avio muzeja u Surčinu i vidite. (ukoliko ste u blizini Beograda)
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

Dada

ma nisam ja mnogo daleko od bgda... ali kada god dolazim u bg sve mi je unapred istempirano... tako da nema teorijske sanse da u skorije vreme svrnem u muzej...

oddball

aj ovako.... ko ode neka obrati pažnju i neka postuje. mada ću možda i ja otići pošto baš dugo nisam bio, samo da završim sa ispitima.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

medico

Quote from: Dr Raptor on 15-05-2007, 16:53:50
Nesto se ne secam... je trobojka hvatala i kompenzator pravca ili je isla samo do njega ???

jes tek sada videh ....  trebalo bi da se trimuje preko trimera sto si ti u sustini i uradio samo decal nije lepo legao pa mi se uchiniilo da strci preko izlazne ivice kormila preko 1mm  :P

Nidza79

Secam se kako sam psovao sto je 1/48 kad sam ga prvi put video jer ne radim tu razmeru. Lepo si ga uradio koliko se da videti, svaka cast!

Dada

Uspeh opet da se ogrebem za digitalac... evo slika iz profila. i detalja busenog auspuha >:D