afgan warrior kp su 25 1/48

Previous topic - Next topic

Cexx206

Gore vec navedeno koja meketa u pitanju, u samoizradi odradio f.o.d, rakete s 24 preuzeo od edvadrovog miga 21, nevodjene rakete od academijevog miga 21 i r 60 od miga 29. Ubacen rezinski kokpit, kamuflaza radjena uhu pathafixom i da vam kazem mnogo je bolji od bluteka, wash suvi pasteli, vodica i malo deterdzenta za sudje i pro modellar black wash. Unapred hvala na komentarima ako neko ima  pitanja ...  :pilot :pilot :pilot
Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka

airsuba

Lepo je ispao, prava grdosija na polici  :pilot

Mikoyan29

Odlican, dodje mi da kupim onog KP ovog, ali skup je 5000 din  :headbang
MK "Oluj"

Janjic

凸(¬‿¬)凸

Nidza79


Goran A.

Avion super, dopada mi se! Mozda si mogao da istu paznju posvetis naoruzanju koliko i avionu. Evo par preporuka - UB lanseri bi morali biti cadjavi, trake na R-60 malo bolje uradi, S-24 rakete bi trebalo da su zelene ili sive.

Dima-RUS

Лепа авион окренуо. Авиони су са камуфлаже налази у ваздухопловној бази у Баграму у касних осамдесетих.

YU-DFY


zero


Cexx206

ljudi hvala na komentarima a sto se tice naoruzanja i raketa mogao sam malo vise da posvetim paznje ali i znam da se naoruzanje pred svaki zadatak vadi iz svojih kontejneratako da je maltene uvek cisto ali ok prihvatam sugestiju i da sto se tice s 24 u opticaju su 3 boje a to su bela, zelena I siva. i jos jednom hvala na komentarima drago mi je da vam se dopada i izvinite za pisanje pisem sa tel.
Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka

Veoma lep i uverljiv umanjeni SU-25, jedini borbeni avion u kome sam sedeo ;)

dusko

Veoma lepo i efektno ,kakva je maketa za uklapanje posto ima strah od Ceskih firmi?

Cexx206

onako ima gitovanja i smirglanja uhhu pogotovo sami usisnici i motori nakon toga treba da se urzu paneli koji i nisu bogzna koliko duboki ja se oko toga nisam nesto cimao kazem nije nesto za uklapanje ali finalan proizvod je jako lepkazem nije nista strasno ali ima posla izvini zbog pisanja pisem sa tel
Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka

FLY BY WIRE

odlicna 25-ca....veoma veoma lep rad...wash predobar :god

djos & filip

Lep rad, kamuflaza mu odlicno lezi kao i ostarivanje. Svaka cast!

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......