Micubišijev Panter,1/48,Hasegawa

Previous topic - Next topic

Miha


Aleksandar

Одлично је испао, свака ти част Никола друже.  :super
MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!


Kerber

Lepa i cini mi se golema 'ticica...Odradio si je po propisu. :D
Svaka cast na trudu i tebi i svima koji po ovoj nesnonoj vrucini ipak smognete snagu da zavrsite maketu...to mu dodje jos jedan veliki plus.

Mozda neke bolje fotke samo, ove mi dodju malko tamnjikave.

flanker

Odlično urađen redak model na ovim prostorima.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Noless

svaka cast!  :super
nisam ni sumljao da ce ispasti ovako dobro!

Miha

Hvala momci :cheers
Evo koja slika po dnevnoj svetlosti,izvinjavam se unapred za kvalitet ali može se videti šta je objekat :lol
Da rezimiram:
Ova maketa me malo i mučila,nije to sve glatko kao što bi se podrazumevalo za kit iz ove kuće,pogotovu što se radi o avionu njihove proizvodnje.
Najviše muke mi je zadalo to što se donji delovi podeljeni po horizontali ubacuju u trup deljen po verikali i to na vrlo nezgodnom mestu(motorska regija)gde su gravure vrlo fine a neuklapanjem su izložene gubljenju i oduzimanju vremena ponovnim graviranjem.Takođe,sitni prozirni delovi kao npr.poziciono svetlo na vertikalcu(x2)kao i donji prozorčić u predelu kutije nosne noge,nikako se ne uklapaju i iziskuju doterivanje.
Set  naoružanja u kompletu je skroman(2x sidewinder +1 podtrupni vežbovni kontejner sa 4 bombe),tako da sam,naravno konsultujući izvore šta ovaj avion nosi,isčeprkao iz RR magacina 2xMk81 bombe+4 neka japanska derivata istih bombi s tim što sam nosač za njih  skrečovao od nosača sa F-16.

Ete...Pozzz :cheers









nenobl

prelijep rad!!! odicno! jedino bi volio vidjeit unutrasnjost kabine kad je vec sve ostalo ovako super ispalo!

matilda

uf ala je grbav pa natovaren pa i pogolem.
odlicno izvedeno druze, jako mi se posvideo.
svaka ti cast sto modelaris po ovoj zezi...

stevan

FLY BY WIRE

interesantna maketa..raritet...fantasticno uradjena..uzivao sam gledajuci slike...svaka cast :god