T-10K-5 MAKS2007

Previous topic - Next topic

InFlames

...ili prvi Flanker, u kojem sam imao priliku sedjeti... Peti prototip mornarickog Su-33 v kamuflazi, u koju je bio obojen na salonu MAKS 2007 godine u Zukovskem. Naoruzanje je slicno ko na mitingu, samo da sam dodao raketu Moskit, koja inace nije u operativnoj upotrebi na Su-33, ali je bila upotrebljena na ovom prototipu prije nekoliko godina takodzer na MAKSu - vjerovatno zbog promocijskih namera.

Maketa Hasegawa 1:72.






djos & filip

Veoma lep rad, kao i sam avion.

poz.

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

FLY BY WIRE

odlicana 33-ka :super   jedino mozda malo jaci wash da si odradio ali opet to je i stvar ukusa.....imam je i ja u kutiji i reci mi jel bilo kakvih problema sa kalupom i sklapanjem...mislim uopste kakava je za rad...trbali na sta posebno obratiti paznju ili se sama sklapa :zvizduc

Tomcat

Sjajno, moj omiljeni rsuki avion. Kakva je maketa za rad? Ja sam skoro kupio sebi...
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

nenobl

prelijep rad! fantasticno! mozda malo jaci wash kao sto kolega kaze, ali stvar ukusa! s tim da je izlozbeni model, vjerovatno je bio cist na MAKS07! :)
i jako lijepe fotografije!

Hitri

Extra suska,vrhunski rad :god .daj jos slika ako ima

Poseidon

Kao osvedočeni Rusofil moram da kažem...fantastično!

InFlames

hvala svima!

maketa je super za rad - samo mozda usisniki su malo delikatni, pa treba nekoliko dryfita da dobro nalegne. wash sam napravio vrlo lagan, jer je stvarno imao avion frisnu boju za MAKS 2007, kad sam ga vidio u zivo i sjedio u kokpitu