JU87B2 HASEGAWA 1/48

Previous topic - Next topic

ALEX T

JU 87 B od Hasegawa je fina maketa za rad ali trazi malo vise paznje oko uklapanja posebno krilo-trup.Sama maketa je dovoljno detaljna ali posto sam imao ubacio sam
Aires kokpit interior I Aires motor.Bila je u planu jedna zimska diorama sa satorom ali sam odustao tako da je motor zatvoren /nije mi se svideo/vidi se odozdo / .Takodje staklo kabine sa resetkama trazi vreme pogotovo sto se neki ramovi farbaju iznutra ali za to je idelna Montex maska.
Farbanje sa gunze akrilima.Prvo komplet kamuflaza pa onda white wash,
Pozz
















Poseidon

Ufff...baš je dobra...kao i uvek :mjetal

BigBadWolf

Sad mi dodjem da spakujem ovu moju u kutiju i da je ne pogledam vise :(

Ja vec dva dana pokusavam da izmaskiram poklopac kabine  :headbang Jesi stavljao one dekale na unutrasnji deo ?

Warhawk

Odlična Štuka! Interesantan izbor dekala.
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

nenobl

jedan od ljepsih radova koje sam vidio ovde!  fantasticno!

Odlično!
Nabavio sam je i ja sa Eduard plehurijom pa čeka u podrumu da završim sa Rusima.
Možda je još uvek malo prečista sa gornje strane a vidim i, da nisi rešio problem sa flapsovima od. njihovim držačima.

maestro

Sviđa mi se! Baš lep rad!
Samo me interesuje šta je ovaj beli wash? Pasteli li nešto sl.? Pitam jer zaista verno dočarava izgled.

ALEX T

White wash je akrilna bela tamiya boja koja je farbana preko uljanog glos laka koji dozvoljava da nju skidas .
Inace ispod bele je uradjena kompletna kamuflaza rlm71/70.

Drzace nisam hteo da diram jer bi bilo mnooogo pipavo i klimavo da ih menjam sa ecovanim pa sam zadrzao ove odlivene sa krilom.

Pozz

dusko

K :mjetalkolega svaka cast iako su lose slike vidi se da je maketa prava liga.