messerschmitt bf110 1/72

Previous topic - Next topic

zero

 Pozdrav ovo je moja prva maketa na forumu,inace maketa je Airfix dodatak eduard zoom set posto
maketa ima nikakav kokpit boje RLM78,RLM79 i na kraju mat humbrol lak.Fale svastike sada nisam imao
stavicu ih naknadno!







zolle

Lepo ti ovo ispalo druze, mozda si samo mogao da mu uradis mitraljeske cevi od medicinskih igli, ove mi
deluju kao malo predebele  :super Osim toga ostalo mi je skroz super
Dokon mozak, djavolja igracka !

Sandman

Dosta dobro izgleda. sviđa mi se prljanje na krilima, kao i wash kako je legao - maketa ima neki pustinjski, prašnjavi šmek!

mos

Super je komad! Ja moj model 110-ke jedva cekam da pocnem da radim!

maestro

Extra ti je ovo druže!
Ova braon pustinjska, koja bi to bila Hu boja, ako zna neko?

Kerber


zero

Hvala vam na komentarima!

djos & filip

#7
Svaka cast kako si ovo odradio, bas me podseca na par slika u ovoj kamuflazi. Realno pre svega.
I pored nekih kritika kad se lepo odradi airfix-ova 110 je po meni trenutno najbolja maketa ako se gleda cena-kvalitet. Naravno potrebno joj je posvetiti malo truda sto si ti i uradio.

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

A još lepše ume da se odradi novi Eduard.
Nadam se, da češ jednom nabaviti tu maketu i ponovo ovako kvalitetno uraditi Bf-110.

zero

Hvala vam,Eduard nabavljam obavezno prelepa maketa!

Lanmi

Vrlo si ga lepo odradio, lepo mu čuči ova šema. Svidja mi se prljanje koje si odradio. Daj neku sliku donje strane.

Inače jedino što na airfixu bode oči je poklopac kabine koje je prilično spljošten. Ono što ga stavlja ispred starog Fujimija je "ugojeniji" trup.
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"