A-4F Adversary 1:48

Previous topic - Next topic

Lud13

Pozdrav svima

Ako se neko od vas seca ovog projekta zapocetog pre skoro godinu dana onda ima mnogo dobro pamcenje .
U svakom slucaju konacno je zavrsen moj prvi jet posle ko zna kolko godina.
U pitanju je Hasegawa A-4F Adversary u 1:48.
Ovo je u stvari pocetak mog bavljenja Adversary/Aggressor tematikom posto nameravam da odradim lepu gomilicu doticnih posto su mogucnosti neogranicene.
O maketi nema mnogo sta da se kaze, tipicna Hasegawa. Prilicno sam zadovoljan uklapanjem, bilo je potrebnpo malo gitovanja oko usisnika i to bi bilo to.
Za boje sam koristio Valejo koje sam konvertovao iz FS-a da bi ispostavilo da nemaju bas mnogo veze sa onim sto je meni trebalo pa sam pribegao muckanju. Mislim da sam manje vise pogodio nijanse ali sta je tu je.Lakirano je takodje Valejo proizvodima.
U osnovi napravio sam par greskica ali za policu nebitno....sad napred na F-5N :)

















Dejan

flanker

Zanimljivi tema i rad, mada bih više voleo da si odradio neku USN/USMC varijantu iz Vijetnama.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

nenobl

lijep rad! nista spektakularno ali cisto..pedantno...  zanima me taj F-5!! radio sam jednog agresora u 1/72.

djos & filip

Jedan od meni drazih aviona, i po meni atraktivna sema.
Lep rad!

pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Sandman

Videh ga uživo u "gloss" fazi - sad je odličan, ima metalni polusjaj, taman!
A biće ih joooooš.. sve one šeme koje si mi pokazao, treba se odlučiti kog sledećeg raditi :D

A-4 je jedan od meni, iz nekog razloga, zanimljivijih aviona, a sa ovim agresorskim šemama, izbor je baš širok!

Čekamo radove na F-5, jopš jedan zanimljiv avion!