Eduard F6F-3 Hellcat

Previous topic - Next topic

Smajser

Zavrsio sam Papa Macora  :)

Znam da su ameri mazili & pazili svoje avione na nosacima, ali nisam mogao da odolim a da ga malo ne zamazem i ogrebem ;)

Ako se uradi bas onako kako je izgledao na originalnim fotografijama, maketa ispadne kao igracka.

Sve je oob sem malo ozicavanja na nogama stajnog trapa, busenja mitraljeza i antene. Radove unutar kabine vec sam okacio u projektima u radu.

Divna maketa, pa vec meracim verziju nocnog lovca.

Udrite...


























olakazanja

Odlican,sve je bas potaman....meni se jako svidja ;) Kako si radio ovaj garez iz izduva i mitraljeza?
Sve pohvale jos jednom! :super

maestro


djos & filip

Odlican, posebno mi se svidja meka linija razgranicenja boja, bas lepo odradjena macka.

Poz.

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Smajser

Quote from: olakazanja on 03-09-2012, 19:59:35Kako si radio ovaj garez iz izduva i mitraljeza?

MIG pigmenti. Mesao sam Metalic Gun Metal i Panzer Grey pa polako tankom cetkicom.

zolle

Uf, lep bayo, taman kako treba ! Pedantno i profi, alal vera  :god
Dokon mozak, djavolja igracka !

Cexx206

stvarno extra posle toliko godina pauze svakacast care :pilot
Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka

Klasično odlična maketa (možda malo prečesta na forumima).

Aleksandar

Baš je dobar, pravi, svaka čast.
MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!

Miroslav Š.

Одличан рад :super Што се тиче "прљања" могао си слободно да даш себи одушка пошто су авиони на Пацифику (као и другде-којекуде :)) ,без обзира да ли су били на носачима или на копну, били прилично истрошени већ након кратког времена. Горње површине си лепо урадио а доње си можда могао да појачаш како би их изједначио са горњим по питању "прљања" (сваки авион је приметно "прљавији и истрошенији" на доњакама) :super
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

pekar

Po meni moglo je bolje da se docara garez oko mitraljeza ovako mi je mnogo grubo.

IL-76

Sandman

Fin i pedantan rad, mada stoji Mikijeva opaska za donji deo - komotno si mogao da ga zaprljaš još malo sa donje strane.

Kerber

Samo to - ujednaci donjaku po pitanju "zagadjivanja bele boje"...garez od mitraljeza je malo prejaka, pogotovu na ovima koji vire poprilicno iz krila, al to i ne moras...Ostalo je super.