MiG 15, Airfix 1/72

Previous topic - Next topic

Janjic

Dobar dan svima.
Evo završena je i ova maketa nakon više od dva mjeseca. Naravno kao i svaka moja maketa ima puno grešaka, ali ja sam zadovoljan! O maketi kao i o avionu neću pisati (čitaj: neću raditi copy/paste) jer se o svemu sve zna! Korisio sam samo Revell boje (9, 8, 31, 56, 79, 90, 91 i 99). Maketa je OOB osim pojaseva u kabini i igle na krilu. Ima tu malo drajbraša, čipinga (rađeno spužvicom), vaša (crna tempera) i malo sam prije lakiranja i postavljanja dekala koristio crnu drvenu boju, slikarski ugljen i 2B=0 grafitnu olovku, da pokušam dočarati uticaj korištenosti aviona. Dekale sam isprljao slikarskim ugljenom i grafitnom olovkom, ali se to slabo vidi na fotografijama. Koliko sam u svemu uspio vi recite! Ako nekog interesuje ovde može pogledati kako je sve išlo: http://www.maketarskikutak.com/index.php/topic,14317.0.html
Hvala svima koji su mi pomogli svojim komentarima i savjetima da avion ispadne što bolji. Evo i malo slika:




Dok sam radio na ovoj maketi, pomislio sam kako bi lijepo bilo imati sve iz porodice MiG-ova na polici :)



Malo sam peglao i sa tekstom i sa slikama, ali nemojte zamjeriti!

Pozdrav,
Mladen.

凸(¬‿¬)凸

Nemsy_29

Odlicno je ispao, ta maketa je super za rad  :D

Miroslav Š.

Lepu si kolekciju započeo :) 15ica je odlična :super
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

zero

Super  je,bas mi se dopada!

djos & filip

Odlicno izgleda, sjajno toniranje i prljanje.
jos jedan dokaz koliko Airfix moze dobro da ispadne uz (malo) truda.

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Sandman

Sasvim dopadljivo je ispao na kraju, sviđa mi se prljanje.   :super
Jedino što bi ovoj maketi dobro došlo kao popuna praznine panela su zakivci.

Janjic

Hvala vam kolege  :) i drago mi je da vam se sviđa  ;)
凸(¬‿¬)凸

I meni je podosta dopadljiv. Samo mu ne bi toliko isticao panele. Prejako je.

airsuba

Dobar je, trbuh mi se dopada što je musaviji  :cheers