Su-22 hobbycraft 1/72

Previous topic - Next topic

spatz


Goran A.

Otkud ti u ovim vodama?

matilda

uuuf, kakav lep sarenis...
jako lepa linija i egzoticne oznake.
daj jos koju sliku izbliza.

stevan

Sandman

Deluje fino sklopljeno i ofarbano, mada su slike nešto tamnije.
Sviđa mi se metalno polusjaj finalnog lakiranja.  :super

Hitri

Lepo lepo,daj jos malo slika...

dragan_mig31

Maketu si odradio za 5 ali sama maketa ne lici na su-22.Nije li ovo su-20 eksportni su-17m2?Kako vidim nema te odlike SU-22M3 kojeg su Libijci imali u naoruzanja.

Nidza79

Sam avion i rakete imaju gomilu nedostataka  :deadhorse i samim tim realan prikaz ovog tipa nije uspeo - sto nije do maketara. Ono sto vredi i sto se moze komentarisati je obrada i sklapanje kao i po meni lepo farbanje pa mozda da se na to skoncentrisemo  :D ?

dragan_mig31

Reko sam da je maketar odradio vrhunski posao :) Samo me zanimalo ono oko tacnosti makete.Nisam od onih koje idu u milimetre ali ovo definitivno ne lici na su-22,na to sam misilo.Sto se farbanja tice pedantan rad boje su odlicne.Jedino sto po meni fali je malo nijansiranje boja :)

airsuba

Baš fino ofarbano i sastavljeno  :super

Svojevremeno sam i ja kupio isto ovo jer je na kutiji zaista bio nacrtan libijski Su-22 (bio aktuelan sukob sa amerima), dok je u kutiji zapravo Su-17...

Tomcat

Lepo, svaka cast, svidja mi se... Ja sam prosle godine zapoceo libijski Su-22 sa namerom da njega i jedan F-14 zavrsim do 19 avgusta na 30. godisnjicu tog okrsaja nad Sredozemljem, ali sam zavrsio samo F-14, precenio sam se tada a Su mi je jos u neofarban.
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Pre 2 nedelje sam gledao dvojicu pravih u vazduhu tako da mi je ovaj tvoj nešto suviše čist ;)

djos & filip

Odlicno uradjena maketa, boje mi se bas svidjaju kao i razgranicenje.
Samo nikako da se naviknem na ovaj nov fabricki izgled  :D

pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

spatz

Kao sto na pocetku kaze da se malo podsetimo Maketa je prastari hobbycraft ko jo zeleo da se malo opari o krizi u ;ibiki osamdesetih pa je zapadnjacima uvalio kutiju su-20 sa libijskim oznakama pod naslovom su-22 ganja f-14.Naravno da ima dosta nedostakaka kao sto je totalno izmisljen stajni trap,rakete itd ali tako je bilo sa sssr lovcima koji su na zapadu u glavnom radjeni na osnovu fotografija.Malo sam se igrao sa novim kompresorom hteo sam da vidim valja li sta Fengda!I moram priznati da je mali pravi zmajcek mislim na kompresor,tih klinac i zena mirno spava dok on prede i puni bocu!a to sve za manje od sto evrica!A sto se tice new look skoro sam video na sajtu airliners net bas libijski i to dazamahirije ne sa novim oznakama sjaji se ka da su ga juce ruje doterale!