Hobby Boss f/a-18d 1/48 Vikings

Previous topic - Next topic

Cexx206

E ovako drugari, dugo me nije bilo pa sam ovo odardio na brzaka. Ko sto pise u naslovu u pitanju je hb maketa, po detaljima je ok, lako sastavljanje, mada je satavnica malo netacna tj neprecizna. Neki delovi prosto nisu upisani za sastavljanje. Sto se tice naoruzanja to je ok, ali sam primetio da nedostaju adapteri za agm 88 harm pa sam preuzeo shine i rakete iz ita-kin f-16 dj/dg, dekali su sasvim ok. Ubacen je edvardov eceraj koji se sam po sebi full, pavla sedista i aires izduvi i l&m fa18 avionics. Poklopce avionike nisam montirao da bi se avionika videla, ali sam ipak odlucio da ih montiram tako da ce narednih dana i to biti reseno. Farban mm enamel gore dark ghost gay,dole LICHTGRAU RLM63 i vallejo akrilima, za dekale korstio micro sol set i za vedering vallejo pigment itd pa pucajte :super

Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka

mikoyan

Svaka cast, odlicno si odradio maketu. Prljanje mi se bas svidja. Sve pohvale sa moje strane! Samo jos ti poklopci elektronike i gotovo.

Pozdrav!

Paja

Sjajan rad!!  :bravo :bravo

Cek samo pitanje, elektronika je resin jel?

Cexx206

da da l&m resin tj kopija airesa, nisam ja jos toliko dobar za samogradnju i nemem vremena toliko :cry.
Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka

nenobl

strava!!! prelijepo! mada, nebi da budem bezobrazan, ali mislim da se preshade malo prejako vidi! da si samo za nijansu nanio vise boje bilo bi ljepse! naravno, ja stvaram takav utisak ali overall, rad je fantastican! prljanje prelijepo!

i ovakav rad zasluzuje puno bolje fotografije! puno vise svijetla i ukljuci MACRO! posto ima dosta detalja, sjedista, avionika.. zasluzuje da bude vidjeo iz bliza! tu se krije magija! dodaj nesto pls! ;)

Sandman

Dosta dobro ofucano izgleda!  :cheers

flanker

Sjajno. Možda malo prešejd previše izbija-podtrupni tank-ali je ovako stvarno prelep.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Cexx206

hvala na komentarima u pravu si za slike treba vise svetla, a sto se micro tice ukljucen je close up samo eto los je foto aparat. drugo izbija preshadibg ali i post i posvetljivanje panela potamljivanje pojedinih danas ako stignem odradicu ponovo slike i malo ih doterati photoshopu jos jednom hvala na komentarima i izvinite pisem sa fona.
Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka

Nije moje područje ali je definitivno uočljiv, dopadljiv i efikasan rad.

Mikoyan29

Super izgleda! Jel moze boljih slika avionike?  :zvizduc
MK "Oluj"

Cexx206

Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka

Vladimir

Bravo,nista previse uradjeno  :cheers.
Ф89 НС

Miroslav


Cexx206

hvala ljudi i evo slika avionike gore jos. Zivi bili :headbang
Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka

Hornet

#14
Odlično si ovo uradio. Možda je prenaglašen weathering, ali sve ostalo je super kao pravi. :super