IRIAF F-4D Phantom II (Hasegawa, 1:72)

Previous topic - Next topic

InFlames

Evo ga, prvi od Iranca finito.

Naoruzanje
2x AIM-7E Sparrow
1x SUU-23 20mm gunpod
1x ALQ-87 ECM pod
4x BL755 cluster bombs

Bombe kasetnice BL755 su bile u Iracko-Iranskom ratu najomilijene bombe protiv Irackih pozicija i dosta su mi interesantne kao britanske bombe na Phantomu - malo drugcije od onih loadouta iz Vietnamskog rata.














Tonxy Xy

Odličan je! :bravo Kako si ga farbao? :mjetal

Prijedlog! Kotače malo pošmirglaj odozdola, da bude kao da je ulegao od težine.  :naughty

KuKLiNsKi

 vrhunski ;)
v tej kamoflaži zgleda prav jezn   >:(   
se sam men zdi al je zaprašen z nečim?

dragan_mig31

Svaka cast.Izgleda odlicno ) Uvek je lepo videti f-4 a jos lepse kad je Iranski :)

Dada

Seb, tebe nema, nema, pa onda bum :) Dosadili su vise klasicni "vijetnamci" ovo je pravo osvezenje, pogotovo sa podvesom.
O samoj maketi necu ni da komentarisem, navikao si nas na ovakav nivo izrade :)
Bravo!

Vladimir

Ф89 НС

Sandman


B-707


Nidza79

Odlican je, ali nemoj smirglati tockove ni slucajno jer se bombe izgleda vec vuku po podu!

Nidza79

Greska moja, smirglaj ako 'oces, nije mi otvorio zadnju fotku prvi put  :o

InFlames

#10
hvala svima

Laurus, ne brini, tockovi su posmirglani, samo se ne vidi dobro, jer zastava nije bila ravna podloga pa se ne vidi bas najbolje ;)

a moram da priznajem gresku - nosace bombi pricvrstio sam naopako, pa je zato clearence tako mali... vec sam gresku ispravio, tako da cu stavit nove fotke kad zavrsim F-5

@kuklinski: weathering sa kombinacijom uljanih boja i postshadinga; pasteli i pigmenti su upotrebljeni samo kod kotaca
@dada: ma zezao me zivot nekoliko mijeseci, pa nije bilo motivacije za maketarjenje... kako sad izgleda, bit ce bolje, pa cete uskoro vidjeti jos nekoliko interesantnih radova od mene (Kiwi Vampire, Yak-141, Saab 105, Su-27UBM,...)
@Nidza79: kako sam vec reako, ovako nizki clearence je moja greska i vidjet cete uskoro, kako pravilno izgleda... ali pazi ovu fotku sa Mavericki - slican clearence kao na mojoj maketi


nenobl

prelijep rad! odlican! i jako neobicno sa ovim kasetnim bombama! samo, gdje nadje iransku zastavu?? :)

InFlames

jos jednom hvala!

nove fotke sa ispravljenim TERom

nenobl hvala! Na ebayu :D

PELE