Highway to the danger zone part 9- Revell F-14A VF-154 Black Knights

Previous topic - Next topic

Tomcat

Evo, da nastavim svoju dosadnuu seriju... Uspeo sam da da ga zavrsim za danas posto je 42 godine od prvog leta F-14A  ;) U pitanju je, kao inace, Revell maketa, dekali su Super Scale, i predstavljaju avion iz 1983. godine sa nosaca aviona CONSTELLATION, neposredno po tranziciji sa F-4 na F-14, posto je VF-154 bila medju poslednjim jedinicama koja je presla na F-14. Boje su Model Master i Revell i to je iukratko to, a slike su standardno lose  :D











Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Hawkeye

Судећи по панелима,види се да се водила ровоска борба да ова макета изгледа овако добро ;) .Браво Слобо,још један твој мачак усшно привиден крају :) !

'Уживај младићу за младости своје!'

FLY BY WIRE

odlican macor.....i jos u  1:144    :super

i ja sam svoga konacno zavrsio pa cu ga uskoro uslikat i postavit

Tomcat

Quote from: FLY BY WIRE on 21-12-2012, 18:08:31
odlican macor.....i jos u  1:144    :super

i ja sam svoga konacno zavrsio pa cu ga uskoro uslikat i postavit

U pitanju je 1/72  ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

flanker

Šteta za ove Revellove rovove od panela. Nisi ga postarivao? 4 ili 2 AIM-54, ne vidi se?
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Tomcat

2 komada. Nisam ga ''matorio'' puno, jedva malo... Ove su oznake imali neposredno po prelasku na F-14 i na svim slikama koje imam iz ovog perioda su ovakvi
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

flanker

Da, nova mašina. Gore si mislim pogrešno napisao F-4a. Čeka me mnogo posla x3 sa braćom mu...
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

zolle

Dokon mozak, djavolja igracka !

Tomcat

Quote from: flanker on 21-12-2012, 19:34:52
Da, nova mašina. Gore si mislim pogrešno napisao F-4a. Čeka me mnogo posla x3 sa braćom mu...

Ispravio :) Hvala :)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

FLY BY WIRE

ja sam majke mi pomislio da je 1:144 jer je skroz isti mozda malo paneli veci al sam pomislio da je ....jer nivo detalja je isti :lol

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

milan78

Fin TOPGUNER!!!Jedno vreme moj omiljen Amer!spesna.Kako si bojio ovaj clear green deo vetrobranskog stakla?Prava orginal boja ili mix laka i neke zelene?
Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

crvena petokraka

Spremaj se kao da je sutra rat,živi kao da je hiljadu godina mir!!!!

Brzina ti je ŽIVOT,a visina GORIVO

Na kraju se sve dobro svrši, a ako ne ide dobro, onda to znaci da još nismo na kraju...

"Kad umrem, samo ce mi biti žao ptica, jer sve vreme sam sanjao letove, pa ono drugo za mene nije imalo narocitog smisla i znacenja."