Zvezda Mi-24 Hungarian Air force special

Previous topic - Next topic

pavlepav

posle par meseci, evo mene sa najnovijim radom, za one koji ga nisu videli na V kupu, evo ga i u slici ;)
dobro poznata Zvezdina maketa, sa hasegavinim dekalima! Bela je radjena sa Kenda sprejom, ostalo je farbano chetkicom humbrol bojama...
wash sa trunjem od HB olovke, kokpit - eduard eceraj, sa zicama malo doradjen motor... ;D
izvinite zbog blica, drugacije nisam mogo da slikam po ovom vremenu  :(

posebnu zahvalnost dugujem sudijama, zahvaljujuci kojima sam dobio prvu medalju, mnogo mi znachi u nastavku moje maketarske karijere, hvala svima! :) (to ne znachi da se nebi i dalje bavio maketarstvom da nisam dobio medalju, no samo kazem ;) )















KuKLiNsKi

inače nevolim te šarene al ovaj mi se sviđa  :)
se mogu negdi vidit slike ostalih?

nenobl

Vidio sam ovaj komad uzivo na pretproslom aeromitingu... 2009 bijese! Odlicno izgleda! Svaka cas'!

FLY BY WIRE

odlican rad jako interesantna i dobra sema..... :super

Ovog sam se nagledao u živo. Puno bolji ime je onaj sa orlom pošto za ovu životinju niko nije znao šta predstavlja. U pitanju je naime obična košuta (engl. hind).
Isto tako tek sad primečujem, da im je i rotor u trikoloru.

A maketa?
Bez primedbi.

Josip

pavlepav

pa da, aeromiting 2009, od kad sam ga video, znao sam da cu ga napravim kad tad, prvo sam naisho na hasegavino izdanje sa tim dekalima, al kad je zvezda izbacila svoju maketu sa sve motorima, vreme za "koshuticu" je doshlo ;)

a evo i slike sa samog dogadjaja, mada verujem da dosta vas vec ima takve fotke :

drazen

Videh ga uzivo na Kupu-zasluzena medalja :super

InFlames

super maketa! Vidio sam pravog nekoliko puta. Nisam znao da sa 1.1.2013 Madzari nece vise imati Hinda u naoruzanju :(

pavlepav

Quote from: InFlames on 24-12-2012, 15:30:08
Nisam znao da sa 1.1.2013 Madzari nece vise imati Hinda u naoruzanju :(
vidish, nisam ni ja....  ??? Koji ce sad koristiti ?

dusko

Sjajno bas sam se pitao na takmicenju ko je vlasnik ove majstorije.

Kerber

Napredak u radu je cudo!
Bravo Pavle! Odlican je ! ;)

B-707

Video sam maketu i zaista je izvrsna. Zasluzio si medalju