MiG-29 (9-13) ICM 1/72

Previous topic - Next topic

PELE

Pozz

Maketa koju sam dobio od kolege Stupara ( hvala! ), 90% sastavljena u Strizi bojama... Rastavio sam celu maketu, skinuo boju i viskove od lepka i krenuo sve od 0, s tim sto sam ubacio rezinski kokpit.

Dakle, restauracija, zadovoljan sam uradjenim. Nisam hteo nikakve detalje ili rivete, to cu kada nabavim novu maketu, a ovako, radjeno samo za dusu...

Eto, prvi rad u 2013-oj...  :)

Fotke su malo "jace" sto se kontrasta tice, ali uzivo je taman... mada nece ici dalje od police...


















Houp ju lajk it! :)

zivorad

Auuuu    :bravo :bravo :bravo   svaka cast Pele  :god :god :god

Ćomi

Farbanje za 10-ku cistu !
Svaka cast Pele !

Pozz,
Comi
No signature.

Janjic

凸(¬‿¬)凸

Cexx206

pele tebra j..... keve nista vise
Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka

airsuba

Odlično je ispao  :cheers
Moram sam par slika da sredim kod seba da vidim šta se krije u mraku  :)

Jel ovaj imao isto dvobojnu fabričku šemu - pa se istrošio?

FLY BY WIRE

perfektan migonja...svaka cast......... :god

matilda

super je ispao, jako mi se svidja kako si ti to odradio.
jeddino su slike jako zamrcene...

stevan

mikoyan

Odlican rad Pele, farbanje i ostarivanje makete je boli glava. Jedino sto mi se cini da ti je ova pito cev suvise dugacka.

PELE

Hvala svima!

@Airsuba - Da, ima dve boje, dve sive, s tim sto sam hteo skroz ofucanu masinu tako da se na nekim mestima jedva i primeti, to mi je bio i cilj, kao i tamnije fotke...  :cheers

@mikoyan - Verovatno jeste duza, nisam ni obracao paznju, ubacio sam iglu umesto plasticne pa je sigurno pobegla napred koji mm...  :cheers

dusko

 :god :god To sine svaka cast prava Ruska masina u njihovom maniru.

Tomcat

Fenomenalan!!!! Svaka cast!
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

maestro

Bravo majstore.
Farbanje je za 10ku.
Mene interesuje na čemu si slikao i pri kakvom osvetljenju? Baš dočarava realičnost, ima neki šmek....

pekar

A mene zanima kako si došao do nijanse boje na krilima pa da se vidi  ovako neka zelena i siva i bela ?
IL-76

olakazanja

SVAKA CAST!!!!PERFEKTNO!!!!
Ja sam odusevljen ovim tamnim fotkama(i rad je savrsen),to mi je najbolje od svega zato sto je drugacije.Ovom mracnom scenom si jos vise docarao koliko su ove masine opasne.....Skidam kapu majstore!!!