Jak-3 1/48 Eduard

Previous topic - Next topic

Ćomi

I opet ista prica za danas od mene...Stoji tako po coskovima godinama i onda dobijem napad "završitisa" i sve zavrsim...
Pa zasto i da ne podelim sa vama ?
Elem,maketa pise koja je,pilot iz nekog seta,ne secam se kog...Mislim ICM...
P.S.
Obzirom da je zapoceto i odradjeno vecim delom jos onomad kada nisam bio "ovako iskusan" ne zamerite na krmacenju...

Pozz,
Comi


No signature.

Sandman

Lepo ofarban, ostaren, a i figura je lepo izdetaljisana.

Pohvala posebno za kvalitetne fotke!  :cheers

Goran A.

Ovaj primerak je bez stap antene ili si zaboravio? Odlicno izgleda na podlozi a figura pogotovo. Mozda malo manje blata na bocnim panelima.

airsuba

Dobar je, podloga i pilot fino doprinose izgledu   :cheers
Sredi mu i repni točak.

BTW, super fotke  :super

PS. verovatno je ovo maketa od Eduarda, a ne od Zvezde?

Ćomi

@AGO2-rekoh-ovo sam pravio,tj zapoceo pre par godina...Pojma nemam sta jos fali ili ne  ;D Samo sam hteo da se makne na policu...Iskreno,ovih dana sam uradio figuru i postolje a avion stoji tako nekako godinama...
@Airsuba-a i ti moras sve da primetis... :'( Juce je,dok je Jak pozirao taj repni tockic odleteo...Srecom nadjen je i uz jos jednu malu intervenciju prljanja preko oznaka bice u najskorije vreme vracen na mesto !
               Hvala za fotke a sto se tice proizvodjaca...Moze i Edvard da bude.Nisam dostigao,a ni nemam ambicije,da pamtim ciji su kalupi,ko je reizdao ili...Tako da-u glavi mi je bila Zvezda a sta je-sveti Bog zna  :think
               Svakako cu potraziti sastavnicu,posto kutiju zasigurno nemam godinama,pa cu ispraviti u naslovu !

Hvala na komentarima,
pozz,
Comi
No signature.

guster

Pilot ko ziv,
svaka cast

#6
Čekaj malo!
To ne može da bude ovaj najnoviji JAK-3 od Zvezde što znači, da je Eduard.

Pilot mi se stvarno dopada  avion manje. Isto tako mislim, da je previše izguljen.

Josip

Ćomi

#7
Kolege-u pravu ste !Izvinjavam se ako sam nekoga doveo u zabludu !


Pozz,
Comi
No signature.

Tonxy Xy

Svaka čast, Odlićno je!  :super

doktor

Fantasticna figura! Svaka cast!

PELE

Zaista odlicno odradjeno, sve sa merom! Super!  :cheers