Ju-390V-2

Previous topic - Next topic

barbarossa

Ju-390V-2 (RC+DA) price kazu da je doleteo 12 milja od obale Njujorka, pa iako je samo legenda opet je zanimljiva, u odnosu na prvi prototip dosta se razlikuje, krila su na drugacijem mestu, dodata predvidjena turela ispod kabine, fali mu jedino "kleinen Jungen" za americku pecurku, pardon, pitu.

69cm raspon krila tesko staje u kadar






















Warhawk

Impresivno! Nekako sa tim četvorostrukim stajnim trapom baš deluje kao teška šklopocija, al valjda zna Švabo šta je najbolje...
Koja RLM boja je ta odozgo?
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

komoras

odlična grdosija!  :super
htedoh i ja da pitam - koje su boje u pitanju?
i šta je to pozadi? ulazna rampa?
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

aircobra

Ubi me u pojam sa ovim titanom!Jel to Planet Models?

airsuba

Prava grdosija, treba poseban 'hangar' samo za njega  :cheers

Možda je kombinacija dva Revella?

barbarossa

Nije meni cale Saric pa da mogu da kupin planet models, konverzija od 2 revellova Ju-290, boje model master rlm 72 i 73

aircobra

Da pomislio sam da su dva revella 290.Ja imam jednog.Planet je samo 350 eura.

Lanmi

Prehladićeš ga ovako na snegu. Pošto ovako završen zauzima pola kvadrata stambenog prostora izađe da je skuplji od tog Planet modelsa.  :). Šalu na stranu, uživo kada se vidi stvarno ostavlja utisak. Vrlo si mu lepo uradio konverzije i prljanje. Antene su odlične, vidim da si sanirao havariju, ja taj deo uvek zeznem sa previše super lepka. Daj ako imaš i neki kadar odozdo.
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"

Sandman

Ako se dobro sećam neka od tvojih zadnjih serija završenih maketa je isto bila u ovom ambijentu fotkana, čekaš da padne sneg da uslikaš makete? :)  :super

Šalim se, jako zanimljivo makete izgledaju na ovoj prirodnoj podlozi, a ova grdosija bogme zahteva truda da se uhvati u kadar - odmakni se malo slobodno pošto ti aparat ima širok ugao pa uslikaj i koju odozdo?

barbarossa

#9
kupio jos jedan set antena da bi sanirao problem, ali tako je to na izlozbama, desava se da nestanu cele makete a kamoli jedna antena, aj pokusacu i neku odozdo, makete su zavrsene vec neko vreme ali tek sada sam bio dosao do fotoaparata pa reko da iskoristim

flanker

Sad ili isteraj auto iz garaže ili pravi hangar za  njega  :cheers
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

djos & filip

Sta reci sem "fantasticno"!
trebao si da ga uslikas sa nekim referentnim predmetom kako bi se stekao pravi utisak velicine ove makete....pravi gigant :)

Sjajno

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

drakii

Ma bezveze, totyalno bezveze, uarao dve makete, covek nema pojma da je kriza, bravo za ideju da se odmakne, samo da zamolimo predlagacha da dodje da poguramo zid malo unazad, u stvari ne, tako bi ostao bez prostora za ovu maketicu, a ona ima i svoj hangar, ja ga pocheo chim se revel dosetio dsa ga izbaci na trziste, i treba samo da se finalno sklopi , ofarba , stave oznake, ma siutnica,  pa da mu se pridruzi kao onaj drugi  prototip i kompletira Luftwaffe produkcija , postoje podaci, ne samo pricha i da je gotovo zavrshen u Cheshkoj i trechi prototip, a  koji je preradjen posle rata u putnichki avion, po Junkersovom projektu 100, inache nije legenda koliko z\nam prishao je Menhetnu na manje od 20 kilometara. Za zainteresovane, ima radni crtez za ovu konverziju, kome treba moze da dobije kopiju, inache i prvi i drugi prototip su imali doradjivanja itd, kazem ja da je bezveze, pozdravc

barbarossa

#13
evo slika odozdo a i malo poredjenja sa okolinom zbog utiska velicine, obecao sam pa eto da ispunim













drakii

Ma oche chovek da bude autoprevoznik, pretera ga bre, ali nije ispao, vidim da ga drzish, a ruka u kojoj ti je razmeri, opet shalim, treba da zavrshim moj Ju 390V 1,  da kompletiramo produkciju, izazavash me, a ja nikako da nauchim da kopletiram maketu..., imozantno, stvarno, treba ga videti in vivo, dodushe beshe na izlozbi u Nishu 2011.god, a 2012. nije odrzana izlozba jer mu je jedan klinac iz PA otkinuo jedno antenche....., sada che pravimo izlozbu i to u prvoj polovini OG, POZDRAV